Wpis z mikrobloga

@Frasad: słyszałam podobną historię na kazaniu xD podobno nastolatki ukradły wafla potem przekuli go nożem i zaczeła z niego lecieć krew xD i to wszystko widziała ślepa kobieta która zaczeła widzieć bo była świadkiem tego wydarzenia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: słyszałam podobną historię na kazaniu xD podobno nastolatki ukradły wafla potem przekuli go nożem i zaczeła z niego lecieć krew xD i to wszystko widziała ślepa kobieta która zaczeła widzieć bo była świadkiem tego wydarzenia


@MrMas: I nadal chodzisz po takiej opowieści do kościoła na kazania? XD
  • Odpowiedz
@milymirek: co to za argument? Rozumiem, że czerpiesz od najlepszych: "ile ukradliśmy? Lepiej policzcie ile PO ukradło". Co to jest jakaś przepychanka? Wszystkie skrajności są złe.
  • Odpowiedz
co to za argument? Rozumiem, że czerpiesz od najlepszych: "ile ukradliśmy? Lepiej policzcie ile PO ukradło". Co to jest jakaś przepychanka? Wszystkie skrajności są złe.


@karollq: Ja naświetlam, że tutaj jest dominująca narracja jednostronna i ludzie tu siedzący mogą odnieść wrażenie, że są oni - źli i głupi, oraz są my - dobrzy i mądry, którzy wyłapują głupoty tej złej strony.
Ludzie którzy tu siedzą sami siebie dezinformują, dokonują na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@karollq: 2 miliardy rocznie. ciekawe czy tak samo komentują śmietnik w miastach po Bożym Ciele.

@Gwendeith: kij z bożym ciałem. Przecież dopiero co jak było święto zmarłych to ile zasobów poszło na te wszystkie cmentarne ozdoby w dużej części z plastiku, ile wody tr wszystkie kwiaty i energii wzięły, albo ile znicze tego strasznego co2 wyemitowały itd.
Kierując się ta logika nożna zejść do poziomu gdzie uznamy że
  • Odpowiedz