Wpis z mikrobloga

Jakiego dostawcę internetu polecacie? Mam Vectrę i jest to jakiś żart. Tragiczny router, bardzo słaby sygnał wi-fi. Bez kabla nie da się pracować ani grać, ciągle rwie. Za 300mbps/30mbps place 62,5zl miesięcznie. Trzeba im oddać, że po kablu nie ma żadnych problemów choć nigdy na speed teście nie osiągnąłem więcej niż 250mbps. Interesuje mnie coś w okolicach 300/600mbps, nie musi być symetryk. Mieszkanie na wygodzie.

#bialystok
  • 19
@iighlaq_alhabl: przenoszę się do nowego mieszkania i po prostu chciałem spytać, czy ktoś miał jakieś bad experience ze swoim dostawcą. Nie polecam z całego serca Vectry. Problemy z montażem ("nie, tu się nie da. Koba mogła my nie") i ta beznadziejna jakość wifi. 2m od routera i już rwie, prędkość po 10mbps
@szmichal: w Vectrze siedziałem od początku tej firmy w białostoczeewie. Przez wiele lat. Jestem użytkownikiem hardcore, więc nie ma miętkiej gry - wszystko musi działać tip top. Dużą wadą Vectry był niski upload, gdy konkurencja miała w zasadzie synchronicznie. Teraz się zmieniło i w zasadzie wszyscy mają ratio UL/DL 1:10. Vectra przez te lata działała mi bardzo dobrze i w zasadzie nie miałem się do czego doczepić. Jednak w ostatnim roku