Wpis z mikrobloga

Znacie te uczucie, kiedy myślicie, że Wasz klub, po wysokiej wygranej (4-1) przeciwko Mistrzowi Polski, wreszcie wraca na upragnioną serię zwycięstw i teraz już Wam nikt pucharów nie zabierze...?

Następnie remisujecie z nic nie grającą Jagiellonią, przy czym Wy zagraliście jeszcze gorzej, a w tym wszystkim sędziowanie przerosło w #!$%@?źnie oba te #!$%@? zespoły.

A potem dowiadujecie się, że Mistrz Polski każdy najbliższy mecz gra o utrzymanie się w Naszej #!$%@? lidze?

#ekstraklasa #piastgliwice
  • 6
@WHlTE: tzn. nie było mi dane oglądać go w innych meczach, natomiast tutaj przeszedł mam wrażenie samego siebie... o ile jestem w stanie (XD) zrozumieć stronniczość sędziego, tak tutaj był do bólu #!$%@? we wszystkim co gwizdał/nie gwizdał. niezależnie dla którego zespołu.

brak kartki za chyba najbardziej klasyczny stempel na świecie (Sokołowski na początku) vs te karne z dupy... o ile jeszcze za Pyrkę mógłby się jakoś wybronić, choć ja, kibic
@zaxom: ja widzialem i on nawet przy varowskich decyzjach sie kompromitowal, Slask - Wisla Plock to byl jego popis chyba. Dziwie sie, ze on w kazdej kolejce sedziuje