Wpis z mikrobloga

#gry #ps5 #xbox #pc

Mam za sobą około 5h gry w #farcry6. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się cudów no ale takiego shitu tym bardziej. Mam wrażenie, że w tej grze nic się nie dzieje. Kto by pomyślał, że w far cry będę narzekać na to, że jest za mało strzelania xD Każda misja wygląda tak, że wbijam na pałę do miejsca docelowego, zabijam kilkoro przeciwników, czasami helikopter na hita z fajerwerków i to tyle. Żadnej rozpierduchy, nawałnicy wrogów, nic! Połączenie tak skromnej ilości przeciwników z ich SKRAJNĄ głupotą (AI nie istnieje) tworzy bardzo sztuczny obraz walki... Najlepsze są misje w których masz hakować komputer. Hakowanie trwa z 3 minutki no i masz w tym czasie osłaniać komputer przed wrogami. No i raz za czas podbiegnie jakiś debil pod lufę, zastrzelisz go i czekasz na kolejnego palanta. Nuda. Wiedziałem, że pisze się na reskin poprzednich części, liczyłem się z brakiem AI i powtarzalnością misji, ale zawsze dawało to jakąś radochę, rozpierduchę, kilogramy wystrzelonego ołowiu... tymczasem otrzymałem piękną, wielką i strasznie pustą gameplayowo grę:( Straszna szkoda, liczyłem na kawał niezłej gry.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smok_bozy: tyle tylko że te postacie są nijakie, w fc5 były ciekawsze, byłem w uj ciekawy jaki będzie finał w każdym regionie, tutaj nuda, nuda i jeszcze raz nuda, recenzenci mowia to samo, obejrzyj sobie recenzje np. nrgeek to samo mowi, w fc5 postacie były o wiele lepiej napisane
  • Odpowiedz
@ratollo: Ja po ograniu parę godzin sprzedałem grę, nie podeszła mi. W dodatku miała błędy (znikający głos dialogów, gdy odłączyło się słuchawki; latający podczas normalnej gry kursor - to kółko - widoczny normalnie tylko w menu).
  • Odpowiedz