Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matteo_moravietzky: poszukać innych paneli żeby zamki pasowały.
I od razu tam gdzie sie da czyli pod meblami dać te nowe.
A stare żeby były w zapasiew razie w.

Ale to zadziała pod jednym warunkiem że nie dawałeś jakiś uszczelnicz.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Bo pod płyty (na legary) powinien iść materiał poślizgowy aby nie skrzypiało, np. podkładki filcowe. Nigdy nie dociśniesz tak aby to się nie ruszało, trzeba by kleić czymś. Podobnie panele, przecież albo się klei, albo daje materiał poślizgowy, folię, maty itp.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: Było patałachów nie zatrudniać, ludzie nie mają świadomości, że jak ukrowi (lub innemu menelowi) płacą połowę ceny to on zrobi tak samo. Odwrotnie, będzie oszczędzać na wszystkim i robota nie będzie wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną.
  • Odpowiedz
@KollA: Strasznie bezwartościowy komentarz. Akurat goście, którzy to robili sa chyba w miarę ok, na pewno nie sa patalachami ani żadnymi Ukraińcami. Nie wiem, co jest niezgodne ze sztuka tutaj, ale nawet jeśli jest, to takie komentarze, szczególnie bez żadnego wyjaśnienia, w niczym nie pomogą.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky rozbierzesz bez problemu, ja 2 podłogi rozbierałem. Przy ściąganiu podpisuj sobie panele, który gdzie ma być, bo raz docinki nie beda pasować, a dwa że ewentualnych przebarwien nie uwidaczniać.
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: 2 lata trochę już czasu. Możesz spróbować rozbierać, ale ważne żebyś dosłownie kazdy panel podpisał żeby potem położyć go w tym samym miejscu. I dla pewności na łączenia jak będziesz składał daj sobie klej. W razie jakby zatrzaski już nie trzymały.
  • Odpowiedz