Wpis z mikrobloga

Kto jest bardziej bezczelny i protekcjonalny: Dominika Kulczyk czy Patrycja Wieczorkiewicz ?
Ta pierwsza jest ekspertką od biedy. Przykładowe jej wypowiedzi:
https://www.pudelek.pl/artykul/102967/dominika_kulczyk_o_swoim_ciezkim_zyciu_wiem_jak_to_jest_siedziec_na_lotnisku_gdzie_nie_ma_sektora_dla_vipow/
Ta druga 20-paru letnia "Julka" która pisze książkę o.... incelach :)
Która jest bardziej niekompetentna w swoich wypowiedziach?

Cytat z Patrycji na załączonym obrazku. A oto moja przeróbka na to co musiałaby powiedzieć Dominika Kulczyk o biednych żeby dorównać Patrycji w stosunku do inceli:
A więc, Dominika Kulczyk mówiąca:
"Dużo dziś myślałam o nowej fali biedy (tj. niekrytej pogardzie, nienawiści i skłonności do przemocy wobec bogatych). Wściekałam się na to, chciało mi się wyć, krzyczeć, obcinać im ręce i wpychać w gardła. To nie ma sensu. Ignorujmy ich. Jeżeli możemy to zgłaszajmy, przesyłajmy screeny wypowiedzi do ich miejsc pracy i rodziców, podejmujmy konkretne działania, a poza tym traktujmy ich jak powietrze. Oni karmią się naszym #!$%@?. To jedyny sens ich życia. Jedyny sposób zyskania chodź odrobiny uwagi, najlepsza rozrywka. A naprawdę nie są godni naszej uwagi. Mamy swoje życia, lepsze lub gorsze..."

Co byście powiedzieli gdyby taka Dominika Kulczyk po takim tekście zaczęła by się brać za pisanie książkę o biednych, którzy są jakąś "subkulturą internetową"?
I pytanie do ludzi z tagu #antykapitalizm Czy uważacie taką Patrycję Wieczorkiewicz za osobę lewicową jak i ona sama się uważa? Jeśli tak to kto jest bardziej dla was lewicowy, taki ja czy ona?

#femnizm #incel #incele #przegryw
Mxxx - Kto jest bardziej bezczelny i protekcjonalny: Dominika Kulczyk czy Patrycja Wi...

źródło: comment_1635666270TAAOUGPfpeLDupVqQgFs60.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Niby #!$%@? w czym? Ja #!$%@?ę. Przeczytaj to co pisałem o Wieczorkiewicz, jeśli z czymś się nie zgadzasz to to napisz, a nie mi tu wychwalanie Patrycji, a argumentów brak, poza "a to było dawno". (że też feministki nie mówią "to było dawno" o eliocie rogerze, czy jakimkolwiek mizoginie z wykopu)

https://www.wykop.pl/wpis/61389911/incel-incele-przegryw-feminizm-blackpill-najnowsze/
https://www.wykop.pl/wpis/61319817/patrzcie-mireczki-lewaczka-alternatywka-i-kuc-mowi/

(również masz przeczytać w całości artykuły Króla żeby mieć wgląd z kim Patrycja się zadaje i kto dla niej jest lepszy i mądrzejszy od inceli). Słowa "toksyki" na ostatnim sabacie padały tak ze 20 razy. Herzyk przy słowie "sekciarze" wręcz się zacięła i powtarzała to jak
  • Odpowiedz
również masz przeczytać w całości artykuły Króla żeby mieć wgląd z kim Patrycja się zadaje i kto dla niej jest lepszy i mądrzejszy od inceli


@M_xxx: Z tego co wiem Król został zaproszony na tą dyskusję niejako jako adwersarz dziewczyn, więc nie nazwałbym tego zadawaniem się z nim skoro spotkali się na jednym panelu i to niejako jako oponenci w dyskusji. No chyba że chodzi ci o to że byli
  • Odpowiedz
Z tego co wiem Król został zaproszony na tą dyskusję niejako jako adwersarz dziewczyn


@Niski_Manlet: Ah, czyli te co gnoją inceli, a jako adwersarza zaprosili kogoś kto gnoi inceli jeszcze bardziej.
Przypominam że Patrycja i Herzyk uważają Króla za fachowca od badań, oraz ledwo co znowu go wychwalała na fejsbooku.
"adwersarz". Czyli z jednej strony Herzyk która wygaduje jacy to incele są sekciarzami, mizioginami a ich środowisko jest toksyczne, a z drugiej Król który niby co prezentuje?
Feminista jako adwersarz feministki? Czy ty się słyszysz? Oni wspólnie tam "obalali balckpilla" głosili w 99% te
  • Odpowiedz
Ah, czyli te co gnoją inceli, a jako adwersarza zaprosili kogoś kto gnoi inceli jeszcze bardziej.


@M_xxx: Przecież Patrycja wykazała empatię w stosunku do inceli mówiąc że wielu z nich jest słaba psychicznie i mocno samotna, że wielu doznało odrzucenia i szykan i tak dalej

Czyli z jednej strony Herzyk która wygaduje jacy to incele są sekciarzami, mizioginami

No bo spora inceli faktycznie jest sekciarzami i mizoginami, nie ma co kolorować rzeczywistości i pisać że każdy incel to super racjonalny chłopak bo tak nie jest. W książce będą przykłady i fajnych inceli, ale także mizoginów jednak z tego co wiem dziewczyny będą próbowały wyjaśnić skąd ta niechęć do kobiet się wzięła(zresztą w dyskusji już trochę to robiły) a nie przedstawiać inceli jako samo zło z którym się nie dyskutuje jak robi
  • Odpowiedz
Przecież Patrycja wykazała empatię w stosunku do inceli mówiąc że wielu z nich jest słaba psychicznie i mocno samotna, że wielu doznało odrzucenia i szykan i tak dalej


@Niski_Manlet: A zaraz potem z 15 razy dodała że ich środowisko jest toksyczne oraz że rozwiązaniem jest walka z patriarchatem i pay gap xD

No bo spora inceli faktycznie jest sekciarzami i
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Brawo Romku, dostaniesz od Patrycji dużo plusików.

Dla takich polecam jeszcze raz obejrzeć sobie "The Red Pill".


@M_xxx: Muszę cię zasmucić, ale większość tagu nie zna tego filmu. Przynajmniej, tak sobie to tłumacze, bo nie wierzę, że można tak łatwo łapać się na ich zagrywki.
  • Odpowiedz
Chciałem tutaj wkleić cytat Patrycji w którym ona pisze że incele fantazjują że najlepsi genetycznie mają się seksić z najlepszymi laskami


@M_xxx: Chciałem napisać "z wszystkimi laskami". Tak brzmiał ten tekst Patrycji. To jest wg niej WASZA fantazja incele, żeby chady zgarniały wszystkie laski. Tak ona "rozumie inceli".

@WIZRD: O rany, przecież to lektura obowiązkowa.
  • Odpowiedz
@Thachii: Przecież to samo usłyszeliśmy właśnie na ostatnim Sabacie, oraz dokładnie ta sama narracja przewija się już odkąd pamiętam u wszystkich feministek.
  • Odpowiedz
chociaż pewnie też nie brakuje feministek, które uważają że w ogólnym rozrachunku kobiety wcale nie mają gorzej


@Thachii: Brakuje. Nigdy się z taką feministką nie spotkałem, oraz uważam że takiej być nie może, bo gdyby tak uważała to by nie była feministką.
Za to wielokrotnie się spotykałem stwierdzeniami że ogólnie to mężczyźni mają lepiej w życiu (np. "Myśleć Głębiej", "Nazwex" oraz feministki).

Patrycja wręcz kpiła z tego że nasza manosfera
  • Odpowiedz
"powołałam się na badania, według których mężczyźni szukają partnerek atrakcyjniejszych częściej niż odwrotnie"

!!!!

To jest fragment mojej rozmowy z Wieczorowicz und Jerzyk

Jeśli ktoś nie wierzy, wrzucę screena czy wszystko co trzeba
  • Odpowiedz