Wpis z mikrobloga

Szukam smartwatch do 200zł. Nie chcę więcej, bo chcę w ogóle zobaczyć czy będę go używał i czy to przydatne narzędzie, a nie tylko pokazywacz godziny.

Wstępnie myślę nad #smartband #miband tylko nie wiem co wybrać Mi band 5 czy 6? Czy lepiej jakiś Honor/Huawei/Amazfit band?

Albo może coś innego o większych rozmiarach? Może ktoś coś polecić. Szukam czegoś po Aliexpres.

#smartwatch #xiaomi #amazfit #aliexpress #honor #huawei
  • 22
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Ale brać 6 czy się nie opłaca dopłacać i brać lepiej 5 jednak? Sportowy zegarek mam w zasadzie. Fenixa. Szukam czegos lepszego do powiadomień, muzyki, odebrania połączeń bo mam zawsze wyciszony tel. Nie liczę na dobre sportowe aplikacje. Mierzenie pulsu gdyby było w miarę dobre było by fajnie, podobnie ze snem. Reszta dla mnie nieistotna.

@Mathieu_gbw: Ma być wyprzedaż na Ali to własnie zobaczę co będzie dostępne w tej
  • Odpowiedz
@Gorthin: Jak nie masz Mi banda to od razu 6 ponieważ nie ma sensu kupować starej wersji Mi banda.
Jakbyś chciał za rok kupić i byś nie miał starszej wersji to 7 chyba że by coś zepsuli.
  • Odpowiedz
@hdmi1987: pewnie że było by najlepiej. Ale to już pod 400-500zl. To już bym wolał więcej dać. Dlatego szukam czegoś do max 200 bo może się okazać że zegarek będzie leżał. Mi band 6 ma właśnie chyba amoled
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorthin: miałem mi banda, bipa s, BIP u, i mam gtr 2e. Generalnie band jest trochę za długi, na mojej ręce wygląda ok, ale na średnim nadgarstku odstaje i wygląda w takiej sytuacji kiepsko. Bip u ma więcej funkcji niż gtr 2e, lecz gtr 2e ma więcej opcji monitorowania treningów i pozwala na szersze używanie zegarka podczas treningów. Mimo większych możliwości gtr2e, z bipa u można np uruchomić migawkę czego w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorthin: #!$%@? mnie to jednak że coś nie tak jest z powiadomieniami w każdym z zegarków które mam. Jeśli dostaje powiadomienie to muszę klikać na okienko by zobaczyć treść. Każda wiadomość pokazuje się jako osobne okienko i czasem trudno się połapać co przeczytałem a co nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gorthin: BIP s super się sprawdza, mimo prostszego ekranu działa bardzo płynnie i masz jakby aod bo wyświetlacz pokazuje godzinę cały czas, wyświetlacz zajebiście daje rade w słońcu i w sytuacji gdy pada na niego światło, natomiast nie ma co ukrywać - BIP u jest o generację nowszy, z wieloma nowszymi funkcjami, ładniejszym ekranem ale LCD więc nie ma aod. Bip s przypomina Casio a BIP u już bardziej wygląda jak
  • Odpowiedz