Wpis z mikrobloga

Nie mogę żyć z myślą że Khaby Lame zarabia okrutne miliony tylko na tym że na każdym filmie pokazuje jeden i ten sam głupi grymas twarzy i rozkłada ręcę z nieporadności. Na kilkusekundowych durnych filmikach
To szaleństwo.
Nie wierzyłem że przyjdzie mi żyć w epoce gloryfikującej idiotyzmy z tok toka
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1635591491TTh2SvWxJ4nDA3xrIZVqSA.jpg
  • 64
@Mescuda no ale co za problem, przestańmy gloryfikować ciężką pracę, a podziwiajmy tych, którzy zarabiają minimalnym nakładem pracy. Jak to takie głupie i proste to czemu jest dla Ciebie tak bardzo poza zasięgiem, pewnie bardziej niż zostaniem prezesem międzynarodowej firmy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@s3mpaaj: No generalnie to nikt nie powinien być obrzydliwie bogatym milionerem nie dając zupełnie nic w zamian ludzkiemu społeczeństwu. To takie pasożytnictwo na współczesnej cywilizacji, które to ta cywilizacja sama sobie zgotowała.

@Trybun_Plebejski: powiedział komunista. Ludzie mają miliony bo dają innym ludziom to czego chcą. W tym wypadku rozrywkę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dakkar: Czyli w tym wypadku gówno i upośledzenie umysłowe. Kapitalizm miał dobre założenia ale obecnie jak każdy inny system w historii popadł w degenerację. Upośledzone społeczeństwo prędzej wyda kasę na donejta dla labadziary z tłicza niż na cokolwiek pożytecznego, pusty pościg za bezwartościowymi produktami. Ludzie są za głupi żeby demokratycznie decydować o zasobach cywilizacji. Nie mówię, że da się teraz jakkolwiek zmienić rzeczywistość, sam nie mam pomysłu jak to zrobić ale