Wpis z mikrobloga

Tam były filmy jak kobieta z mężczyzną się ruchają, a wiadomo, że BEMBEN nie miał nigdy kobiety, yyyyy... Pani... Magdaleno to teraz ja do Pani się chcę zwrócić... ja może więcej kobiet miałem jak Pani ma przyrodzenie. A pani do mnie wczoraj dzwoniła, Magdaleno ja jechałem w autobusie w ósemce, Z KOBIETĄ NAWET JECHAŁEM, a dzieci... jak ja... jak pani zaczęła rozmawiać O PENYSIE, o wszystkim to aż dzieci się śmieli, cały autobus śmiał się z Pani. Czy pani jest kobietą normalną jak tak powiem a moze Pani jest prostytutką jakąś czy kim? Przepraszam bardzo pan Meksykano zamknął oczy, ale jak pani pisze tak do mnie BEMBEN, ja... a pani do mnie róznie tak mówiła, że ja zwalę dla Ciebie konia, że ja... yyy i jeszcze inne słowa lecieli do mnie, to wiesz co Pani kochana, albo się Pani lecz albo przestaniesz taki liściki do majora pisać. Bo ja napiszę do pani list skieruje, ale nie ja skieruję, ale ten liścik idzie dzisiaj do adwokata i pójdzie pismo do prokuratury krajowej, krajówki bo ja już tu mam drugi taki liścik od Pani, przechwycony, że pani nie wie jak wysławiać się słowami kulturalnymi. Tylko bez przerwy naucza panią ten mecenas "Pisz BEMBEN, pisz różnie!", a pani słuchasz jego, słuchaj dalej bo jak ja zażądam od pani 12.000 odszkodowania to pani przestaniesz takie liściki wariackie pisać.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1635589409Y9TqPD44bYeAO7PIftSB29.jpg
  • 2