Wpis z mikrobloga

zaraz #!$%@? dostane z tym #mediawiki a w internecie zadnych wskazowek co zrobic
wszystko sie #!$%@?, na poczatku nie moge zaimportowac obrazkow z poprzedniej wiki #!$%@? wie czemu (instalowalem znowu od zera bo cos sie #!$%@?)
potem jak przenioslem to nie widzialo tych obrazkow, teraz nie tylko nie widzi ale i nie da sie nic wrzucic, a jak sie raz na 100 lat uda to mimo ze jest wrzucone to wypluwa mi error:

Błąd przy generowaniu miniatury: Nie można zapisać miniatury do miejsca docelowego
pokazuje mi dokladne wymiary obrazka, wczesniej jeszcze jak wrzucalem to pokazywalo mi ze istnieje juz identyczny obrazek ale i tak na stronach go nie pokazuje i #!$%@? 404 nie wiem juz co robic
taguje #php moze #programowanie #server #apache #xampp i nie wiem co jeszcze blagam pomozcie mi bo strzele sobie w leb bez przerwy nowy problem
dodam ze jestem na windowsie
  • 7
  • Odpowiedz
$wgHashedUploadDirectory = "true";
$wgUploadPath = "$IP/images";
$wgUploadDirectory = "$IP/images";
$wgTmpDirectory = "$IP/images/temp";

niektore ustawienia z localsettings.php
  • Odpowiedz
Błąd przy generowaniu miniatury: Nie można zapisać miniatury do miejsca docelowego


@janekhe: brzmi jakby apka nie miała uprawnień do zapisu w tym folderze

ale i tak na stronach go nie pokazuje i #!$%@? 404 nie wiem juz co
  • Odpowiedz
nic bym nie musial przeinstalowywac gdyby w pierwszej wiki nie #!$%@? mi fatal query errora czy #!$%@? wie co, moze to sie da jakos rozwiazac
  • Odpowiedz
@croppz: ma te #!$%@? uprawnienia zmienilem chyba wszystko co sie dalo na tym #!$%@? windowsie, pliki sa w dobrym miejscu bo 300 razy sprawdzalem kazdy
  • Odpowiedz