Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 5
Z yt vanced korzystam odkąd powstało, ankiety za hajs do sklepu google wypełniam od ponad roku i zawsze za ankietę były grosze w większości nie przekraczające złotówki aż tu przed chwilą dostałem ankietę w której musiałem ocenić 8 filmów.
Dziwna sprawa bo ostatnio zmieniłem rom, ogarnąłem magiska i instalując yt vanced wybrałem wersję dla z rootowanych urządzeń (która zamiast wykorzystywania microg wykorzystuje usługi Google wbudowane w telefon) i zaryzykuję stwierdzenie że Google doskonale widzi kto oszukuje i próbuje „karać“ ludzi z zmodyfikowaną apką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #youtube
Mikiedbp - Z yt vanced korzystam odkąd powstało, ankiety za hajs do sklepu google wyp...

źródło: comment_1635564687EMI4lmpEgDqBG6BI7ST6mV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@Antlioon: normalnie wypełniasz ankiety i masz kasę na kupowanie apek gier i opłacanie zakupów wewnątrz apek
Pobierz tą apke z sklepu

@Mikiedbp: Ja się dalej zastanawiam, bo już kilka tych ankiet przerobiłem, co to jest to mści xd

@Piro3202: podejrzewam że to jest pułapka na boty i osoby które klikają co popadnie. Były sytuację gdy ludzie wybierali sprzeczne opcje w ramach jednej ankiety i przestali je
Mikiedbp - @Antlioon: normalnie wypełniasz ankiety i masz kasę na kupowanie apek gier...

źródło: comment_1635566449glAGwUiSCipoJVlSkzaqwc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@adekad: czyli korelacja nie implikuje związku przyczynowego. Chociaż jednocześnie na urządzeniu miałem odblokowany bootloader więc straciłem certyfikacje w sklepie. A ankieta dotyczyła filmów dostępnych na Netflixie, o filmy z yt nigdy nie miałem ankiety ale to co oglądam nie jest zbyt popularne więc nie jestem zaskoczony
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Mikiedbp ile mozna uciupac na tych ankietach?

@szuwarek-mini: ciężko powiedzieć, ale większość ankiet dotyczyło zakupów w konkretnych sklepach więc im więcej się przemieszczasz w większym mieście tym więcej ankiet powinieneś otrzymać
  • Odpowiedz
Napukałem na tym w sumie już ze 150 zł przez rok, ale powydawałem a to na f1tv pro a to na inne coiny gówna w play store. Aczkolwiek mieszkam w takim miejscu, że oni mają jakieś spoty. Za każdym razem jak idę do pobliskiej biedronki dostaje ankietę z pytaniem czy byłem w tej biedrze itd. Jak dla mnie spoko w sam, taki mój rytuał na 10-20s na kiblu, grosz do grosza i
LMLOGID - Napukałem na tym w sumie już ze 150 zł przez rok, ale powydawałem a to na f...

źródło: comment_1635585789KzWdI1xSsnyrntUnx09R71.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz