Wpis z mikrobloga

Granica wraca na chwilę do rodziny tak by najebusy mogły spać spokojnie bez żadnych zmartwień. Chwila z rodziną i powrót do BY. Lewactwo dalej biega z siatkami dla poszkodowanych uchodźców z ajfonami.
#bialorus #uchodzcy #mon #wojsko
Tylko pytanie jedno do was. Czy RPO widział w jakich warunkach stacjonuje WP na granicy?? Nie widział tylko tych biednych inżynierów zamkniętych w więzieniach.
Fushnikov - Granica wraca na chwilę do rodziny tak by najebusy mogły spać spokojnie b...

źródło: comment_16355495444dLGRkQLoptt330IVFs9dC.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • 13
@oddawaj_kasztana
Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam
służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
bronić jej niepodległości i granic.
Stać na straży Konstytucji,
strzec honoru żołnierza
  • Odpowiedz
  • 7
@slapdash wybrałem służbę i nie mam zamiaru narazie jej kończyć :) były owocowe lata przyszedł czas na ciernie i łyżki dziegciu. :) Tylko słabi się poddają w trudnych czasach. Jedyny problem to rozłąka z rodziną a resztę mozna przeżyć :) Nie przytulić dzieci 2miesiace nie jest fajnie dlatego zawsze podziwiam zawodowych kierowców międzynarodowych i emigrantów zarobkowych by dzieci miały lepiej.
  • Odpowiedz
  • 8
@oddawaj_kasztana myślę że dowództwo ma taki plan ale i to może nie pomóc. Ludzie po tamtej stronie są bici zastraszani i na siłę przerzucani przez wojsko BY przez płot. Oni chcą do Germanii żaden z nich nie chce zostać w Polsce ale mamy umowę i granica z BY jest granica również EU za co Polska dostaje hajsy :)
Myślę że ten mur to będzie dobra sprawa a więc czeka nas 3lata
  • Odpowiedz
  • 4
@oddawaj_kasztana poza tym jesteś na granicy płot forsuje 40 gniadych panów z jedna kobieta i dzieckiem. Co zrobisz? Otworzyć ognia nie możesz bo nie można oddać strzału w kierunku granicy innego państwa. Zostaje tylko info do SG i oni reagują. Tak było ostatnio jak znaleźli ich w kukurydzy. Granica ma dużo km a pomysłów juz mają multum by sie przedostać. Zimno i desperacja prowadzi ich do takich wyczynów o których człowiek
  • Odpowiedz
  • 5
@oddawaj_kasztana na pewno jest. Inwigilacja jest na pewno. Dlatego nie można mówić kto gdzie i jak bo to nie nasze zajęcie od tego jest rzecznik prasowy. Jest ciężko i pisanie zmień pracę zamiast podnieść na duchu tylko przytłacza. Bo człowiek chce zrobić coś by inni mogli spać spokojnie bo od tego są sluzby mundurowe w tym kraju. Ale nie każdy ma swój rozum :)
  • Odpowiedz
@Fushnikov ja z podlasia i codziennie mijam kontrole na drogach, w okolicy słyszę ze jakieś pościgi policyjne, także doceniam że są ludzie dbający o bezpieczeństwo. :)

Powodzonka i wracaj prędko ro rodzinki! Trzymaj się Mirek!
  • Odpowiedz
@Fushnikov: Dzięki i powodzenia!

Oglądałem film jak grupa ciapaków sforsowała ogrodzenie i po naszej stronie zostali zglebowani. W momencie gdy są już u nas chyba możecie strzelać? Z resztą samo ogrodzenie jest po naszej stronie.
  • Odpowiedz