Wpis z mikrobloga

@Ziombello: dobrze wiedzieć, jak raz znak wodny na takich ujęciach by się przydał ;)

cóż, ja polecam Timexa bo ma ciekawe zegarki i ciężko znaleźć coś podobnego z podświetleniem, nie ze względu na jego jakość i siłę dźwięku. Sam chciałem kupić casio ale oni porzucili podświetlenie w typowo analogowych zegarkach.
@Ziombello: nacisk na koronkę od boku w momencie gdy była wyjęta z zegarka do pozycji ustawiania godziny. Nie widzę tu winy producenta.
Naprawić to każdy zegarmistrz naprawi bo to nie jest mocno trudne, wyjąc stary wałek i założyć nowy to dosłownie minuta roboty. Jedyna trudność to może być z wyjęciem resztek starego wałka z koronki żeby ją założyć na nowy wałek.
@grey09:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nacisk na koronkę od boku w momencie gdy była wyjęta z zegarka
@thewickerman88:
Stało się, nie wiem kiedy, ale się stało.
Ile może wynieść naprawa? Szkoda mi tego zegarka, bo przydaje się w pracy.

Pytam bo nie mam zielonego pojęcia.
@Del: ja nawet odnoszę wrażenie, że Timex wzoruje się od pewnego czasu na MVMT i podobnych wysrywach i podąża za tą modą. Być może cierpi na tym jakość.
Mechanizmy od zawsze mieli żałosne i w zasadzie tylko indiglo jest jako takim plusem.
@Ziombello
Dowiedz sie w firmie gdzie kupowałeś gdzie mają serwis, może maja jakiś przyzwoity a wtedy takie rzeczy powinni mieć od ręki.
@grey09: To nie jest odpadnięta koronka tylko złamana ośka remontuaru co w naszych czasach może oznaczać daremne poszukiwania części (a niektóre timexy mechaniczne są na werkach z głębokiego chińskiego zadupia) lub kupowanie całego werku.
Usunięcie resztki wałka z koronki to potrafi być upierdliwa robota.

Gx