Wpis z mikrobloga

@pppiotrek: Tak jak już wielokrotnie pisałem zamiast zrobić coś nowego co spodobało się w grach (tak słowiański klimat) to zrobili z tego kolejne zachodnie fantasy. No niby spoko, ale tak naprawdę nic wielkiego nie powstało. Ot kolejna papka na raz. Nie jest to może zmarnowany potencjał, ale na pewno nie wykorzystany do końca.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: I co to ma do rzeczy? Powtórzę innymi słowami to co napisał Blaskun, ale trudno - przykład gry pokazał, że elementy słowiańskie, szczególnie w soundtracku, robiły robotę. Tymczasem twórcy zamiast pójść już sprawdzoną, a jednocześnie jak na seriale oryginalną ścieżką poszli w generyczność. A w tym zwiastunie z podkładem to nawet i dalej, bo w taki ogólny mainstream. To wcale nie znaczy, że Wiedźmin jest jakiś czysto słowiański, bo faktycznie
  • Odpowiedz
@Jan_K:

I co to ma do rzeczy?

to, że nie muszą się kierować grą.

przykład gry pokazał, że elementy słowiańskie, szczególnie w soundtracku, robiły robotę.

to nie znaczy, że wszystko co kiedykolwiek zostanie wydane w uniwersum wiedźmina musi zawsze zawierać elementy słowiańskie

a jednocześnie jak na seriale oryginalną ścieżką poszli w generyczność.

muzyka Kanyego Westa nie jest generyczna

No i nie jest też tak, że się jakoś kurczowo trzymają książek

ale
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Trzeci raz mam pisać to samo? Słowiańskie klimaty były w grach i byłyby w serialu czymś oryginalnym. Nie, nie muszą, niestety nie mam mocy, żeby ich zmusić. Tylko niestety jak już pisałem idą ścieżką generyczności, zamiast postawić na coś nowego. Po prostu szkoda.

ale gier to już powinni się trzymać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem powinni też książek, tylko co z tego? Co do pytania,
  • Odpowiedz
serial jest robiony na podstawie książek a nie gier


@ShadyTalezz: Nie przypominam sobie żeby Jaskier w książkach spiewał popowe piosenki, czyli jednak można naginać nawet te książki. Zresztą nie tylko to zostało zmasakrowane, więc co to ma do rzeczy z tym o czym ja pisałem?
  • Odpowiedz