Wpis z mikrobloga

Witam, są tu jacyś looksmaxerzy? Znacie jeszcze jakieś metody, które można spróbować poza mewingiem, hard mewingiem, bonesmashingiem, maxilla pullingiem, zygo pullingiem, minoxidilem, finasterydem, retin a, beta carotene maxingiem, eyelid pullingiem i chewingiem?próbowaliście czegoś co tu nie jest wypisane. A jeżeli tak to jakie były efekty?
#blackpill #looksmaxing #tinder #przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
@rosikk1: wybielanie zębów, zagęszczanie brwi minoxidil + bimatoprost, oprócz retin-a krem z kwasem azelainowym, przeszczep włosów, obkurczanie skóry twarzy po odchudzaniu
  • Odpowiedz
@rosikk1: w małym stopniu na pewno, ale on ma bardziej działanie przeciwzmarszczkowe i antyaging

Mi po odchudzaniu wisi skóra na podbródku i polikach i tego kremem nie naprawisz tylko zabiegiem typu HIFU lub Renuvion.
  • Odpowiedz
@rosikk1: retin-a stosuję, szkoda że nie wiedziałem wcześniej ze to cudo istnieje. Trzeba pamiętać o filtrze przeciwsłonecznym żeby nie uszkodzić skóry. Można też dodać do Minoxidilu i wtedy zwiększa efektywność

W ogóle guru od walki z łysieniem - Kevin Mann nagrał filmik o pielęgnacji skóry, kupiłem wszystkie produkty xD
feegloo - @rosikk1: retin-a stosuję, szkoda że nie wiedziałem wcześniej ze to cudo is...
  • Odpowiedz