Wpis z mikrobloga

@molksiazkowy1111: że "ma być" to producenci poprzednich seriali twierdzą już od dłuższego czasu, ale oficjalnie nic się za bardzo nie dzieje. Ale jak teraz Amazon przejmie MGM to szanse na coś pewnie wzrosną.

Co do Origins to widziałem tylko kilka minut i myślę że jakbyś kilku fanów wpuścił do lasu z telefonem to by nakręcili lepszy odcinek niż to coś xD
  • Odpowiedz
@zbyl2: Podobno Amanda Tapping oraz Michael Shanks dostali zaproszenie do nowej serii. Zobaczymy co z tego wyjdzie (jeżeli wyjdzie). ¯\_(ツ)_/¯
Przypadkiem SG:U nie kończyło się tak, że mieli w ciągu 10 lat dolecieć do celu "Destiny"? 10 lat w tym roku minęło.
  • Odpowiedz
@molksiazkowy1111: Universe kończyło się tak, że mieli dolecieć do kolejnej galaktyki w 3 lata jeśli wszystko dobrze pójdzie i Eli w dwa tygodnie naprawi kapsułę albo się zabije. Ale tu faktycznie jest otwarta furtka do kontynuacji, bo można stwierdzić że coś poszło nie tak i spali trochę dłużej.

Ale nie wiem czy takie wznawianie historii po dekadzie to najlepszy pomysł. Biorąc pod uwagę że trzeba przy okazji przyciągnąć nowych widzów to
  • Odpowiedz
@molksiazkowy1111: To akurat łatwo wyjaśnić, wszyscy ludzie byli porwanym z Ziemi a jak wiadomo w starożytnym Egipcie angielski był urzędowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak Ori wątek był nudny i ostatnie sezony były trochę zrobione jakby na siłę
  • Odpowiedz