Wpis z mikrobloga

@PanStar86: dobrze ujęte, to w jaki sposób tu ująłeś to indywidualna sprawa. To są zabiegi socjologiczne, chodzi o zbudowanie więzi z odbiorcą poprzez wykorzystanie jego empatiI wobec cierpienia, krzywdy, niedogodności jaka spotyka w tym przypadku Atora.
Tutaj screen z wypowiedzi pod filmem Krzyśka z Jackowskim. Zastosowany jest ten sam zabieg budowanie więzi przez współczucie. Tutaj dochodzi również wtłaczanie winy w podświadomość widza, bo widz poprzez ciągłe powtarzanie "wrzuciłem na nasz kanał"
MajorParowa - @PanStar86: dobrze ujęte, to w jaki sposób tu ująłeś to indywidualna sp...

źródło: comment_1635488756SEJ4yx7kCSPJevBtsnE7o7.jpg

Pobierz
On to kiedyś tłumaczył że nie będzie wycinał ponieważ boi się manipulacji I ludzie beda mówić że ucina jakieś ważne "merytoryczne" mądrości. Tłumaczenie te jest bardzo stare chyba jeszcze z 2015 roku.
@PanStar86: Oczywiscie. Manipulacja widzami odbywa się praktycznie na wszystkich płaszczyznach. Na początek należy zauważyć, że Ator nie przedstawia informacji, które zebrał. Krzysiek przedstawia swoje opinie dlatego filmy są takie długie, bo jestem ordynarne wciskanie własnych opinii widzom, nie wierzysz to poczytaj komentarze pod filmami. Druga sprawa to jest to co omówiłem wcześniej czyli robienie z siebie ofiary polityki YT, ofiary szkalowania przez hejterów, oraz mozolne budowanie oblężonej twierdzy. Trzecim poziomem manipulacji
@MajorParowa: Zdarza mi się go oglądać ale na zasadzie po prostu posłuchać dla rozrywki. Strasznie ciężki typ a te jego "eeeee.... mmmmmm.... ummm... " albo jego "przyśnięcie" na antenie było bardzo słabe. Facet nie szanuje czasu widza i jęczy o adblocka itd. Yt ma to do siebie że płaci się tam za treści czasem bo oglądanie reklam itd to jest poświęcanie w jego wypadku niemałej garstki tego piasku co ma się