Wpis z mikrobloga

  • 0
Czy dopóki #ps4 jest wspierane to nie ma co liczyć na next-gena #ps5 ? Bo póki co obie gry z tej samej generacji różni tylko to, że na ps5 są minimalnie lepsze textury #pytanie
  • 19
@Heexi: dokładnie tak jak mówisz, na prawdziwe next geny poczekamy z 3-4 lata napewno. Nawet taki ratchet który jest tylko na ps5 graficznie wyglada jak gra z ps3, z dodatkowymi odbiciami, nic więcej.
@mxhugo: teraz będziesz płakał bo mam odmienna opinie? Poza tym gdzie napisałem ze CSGO jest ładne? Zaraz padnę xD natomiast faktem jest ze GTA V z ps3 zjada tego śmiesznego raczeta na śniadanie, i pieprzenie ze to nextgenowa gra jest nie smaczne.
@P4tryxus:

teraz będziesz płakał bo mam odmienna opinie?

Będę płakał bo siejesz jakieś fanaberie.

Poza tym gdzie napisałem ze CSGO jest ładne?

Wnioskowałem po twoich wpisach w co grasz i było to nawiązanie do twoich zawyżonych wymagań z d00py. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

faktem jest ze GTA V z ps3 zjada tego śmiesznego raczeta na śniadanie,

To odpal to swoje GTA V na ps3 które lata w
mxhugo - @P4tryxus: 

 teraz będziesz płakał bo mam odmienna opinie?
Będę płakał bo...

źródło: comment_1635514815MLEo2DSKKhPaTWTT01DAW5.jpg

Pobierz
@mxhugo: ale dysk nie zmieni faktu ze gra graficznie wyglada jak z PS3 ;) jak by Ci sprzedali gowno w opakowaniu sony ps5 exclusive to tez byś pisał że pyszne było te sushi?
@Pawcio_cukierek: nadal ratchet na ps5 nie robi na mnie jakiegokolwiek wrażenia. Tekstury są zauważalnie lepsze ale to w zasadzie tylko tyle, oczekuje pod względem graficznego przynajmniej takiego skoku jakiego dało dało tlou2 i rdr2 na ps4. A teraz wszystkie gry i przez najbliższe lata to będą gierki z ps4 z podbita tekstura, czasami dodanym RT. Na prawdziwego nextgena jeszcze poczekamy ze 3 lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@P4tryxus: cała gra trzyma poziom który kiedyś zarezerwowany był jedynie dla renderów z filmów animowanych ale tak to tylko lepsze tekstury... xD tlous2 i rdr2 to inny styl graficzny i tutaj skok był podobny, szczególnie biorąc pod uwagę to że pierwsze rdr wyglądało już bardzo dobrze na ps3, ograniczeniem jedynie była rozdzielczośc i klatkarz co widać na xboxie gdzie pierwsze rdr wygląda nadal całkiem dobrze.
Pawcio_cukierek - @P4tryxus: cała gra trzyma poziom który kiedyś zarezerwowany był je...

źródło: comment_1635525418roHNSsWkbvOq1X8rn09ND3.jpg

Pobierz