Wpis z mikrobloga

#pytanie #smarfon #samsung #nokia #wykluczonysmartfonowo

Na dniach będę zmieniał telefon - starego 8 letniego samsunga czas wreszcie odprowadzić na wieczny odpoczynek, choć ciężko będzie się rozstawać. Telefon niezniszczalny.

I tu pojawia się do mirków pytanie - bo w końcu do kogo jak nie do mirków mam je zadać, i kto jak nie mirkowie będą wiedzieć najlepiej:

- co wybrać? Moje oczekiwania dot.nowego nabytku: - koszt 600-800 zł, aparat wystarczający do robienia dokładnych zdjęć strażnikom miejskim jak mnie wkurzają, dobre mp3, GPS, internet, dobry program operacyjny do aplikacji potrzebnych do masy rzeczy zamiast papierowego notatnika [bieganie, siłownia, fiszki, dyktafon, dieta] - Z GÓRY PRZYZNAJĘ: w kwestii smartfonów jestem półgłówkiem, nie znam się kompletnie, ale już wszyscy naokoło mnie to mają i czuję się trochę wykluczony, a nie ukrywam, że fajnie byłoby mieć notatnik/przypominajkę/muzykę/aparat w jednym. Proszę o wyrozumiałość.

W związku z w/w - co polecacie? Co jest trwałe, nie zacina się i ogólne godne pochwały? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zakowskijan72: @chybaja: Dzięki, będę je sobie obczajać. Siostra pokazywała mi swojego iphona, i cholernie spodobały mi się aplikacje, jak bieganie [z wyliczeniem km i czasu], siłownia [czas, ilosc serii danego cw], do nauki, do sprawdzania wiadomosci czy Wykopu jadąc tramwajem. To masa zaoszczędzonego czasu. W Ace też to będzie? [mniej więcej oczywiście] :)
  • Odpowiedz
@nieuczulony-voohha: pomysl o lumii 620 czy 820 za ciut wiecej a na prawde nie pozalujesz bo w tej cenie masz alternatywę w postaci zamulajacego androida w postaci jakichś Samsungów galaxy ace co o kant d--y mozna je rozbic jeśli chodzi o wykonanie na nim wiecej niż jednej rzeczy na raz.
  • Odpowiedz
@nieuczulony-voohha: Ace nie dźwignie żadnej z wymienionych przez ciebie aplikacji do sportu na tyle sprawnie byś mogl podczas tego jednoczesnie plynnie napisać smsa bez wylanczania calego endomondo albo odebrac telefon bez co najmniej sekundowego laga miedzy tym co naciśniesz a tym co zrobi telefon.
  • Odpowiedz