Wpis z mikrobloga

Skąd się bierze książki na czytnik w XXI wieku?
Ogarnąłem póki co, za jest taka biblioteka (?) jak Legimi, ale jak dobrze widzę to koszt korzystania to około 33 zł na miesiąc, więc troszkę sporo.
Dalej widzę, że jest Empik Go ale cena samego empik Go to też w okolicach 3 dych, za to jak widzę Empik Premium kosztuje już tylko +/- 40 zł na cały rok. Ogarnia ktoś czy w tym pakiecie Empik Premium są dostępne dokładnie te same ebooki co w przypadku Empik Go?

Są jeszcze jakieś inne strony (biblioteki?) działające na podobnej zasadzie? Poza Chomikuj które dobrze znam, ale pora się ucywilizować ( ͡º ͜ʖ͡º)

#legimi
#empikgo
#ebook
#kindle
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muguet: 20 bym jeszcze przełknął, ale nie mam ani Playa ani tmobile

@aczikibom: Biblioteka zacna więc będę czatował na promocję z pewnością. Ogłaszają się na swojej stronie z nimi?

@villain: @Aerwin: @jersey_sam_w_dolinie: I tak ogólnie: generalnie czytam książki których i tak w tych bibliotekach najczęściej nie ma. Dostęp jest mi potrzebny, żeby od czasu do czasu (raz-dwa w miesiącu) przeczytać sobie coś
  • Odpowiedz
@robertx: ja Cię nie osądzam. Sam wolę ebooki ale czytam na tyle mało że te 30zl/m jest dla mnie totalnie za dużo. W dodatku ebooki ogólnie moim zdaniem są drogie. I serio, w bibliotekach publicznych są ebooki :)
  • Odpowiedz
I serio, w bibliotekach publicznych są ebooki :)


@Aerwin: No to mnie zaskoczyłeś. To dla mnie bardzo cenna informacja, dowiem się jak wygląda sytuacja u mnie w bibliotece :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@robertx: biblioteki rozdają czasem kody do legimi za free. Oprocz chomikuj sa jeszcze wypozyczalnie docer.pl oraz doci.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nemo24: 6,99/miesiąc? Podeślesz gdzie to znajdę?

@3mielu: @Aerwin: Właśnie ogarnąłem, że biblioteki w Warszawie dają dostęp za free do Legimi dla wszystkich chętnych . Co prawda do Warszawy mam kawałek ale regularnie bywam więc trzeba będzie się zakręcić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: W pakiecie Empik Premium jest mały wybór ebooków, tylko mała część tego co w pakiecie Empik Go. Niektóre biblioteki dają za darmo kody do Legimi
  • Odpowiedz
@aune8: Właśnie ogarnąłem wczoraj, że moja biblioteka w której miałem kartę od dziecka daje takie dostępy ( ͡º ͜ʖ͡º) Idę w środę, zobaczymy czy mnie pamiętają po prawie 15 latach i czy w ogóle moja karta jeszcze gdzieś jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz