Wpis z mikrobloga

Niektórzy może pamietają mój wpis, gdzie mówię o testowaniu #abv (https://www.wykop.pl/wpis/61327297/mam-1-6g-abv-palone-roznie-180-200-stopni-niektory/#comment-217545179)

Tolerkę jakaś tam już mam bo przez kilka miesięcy sie wyrobiła. THC nigdy nie przyjmowałem w jedzeniu. Miałem jakieś 2.5g suszu (1.5 THC i 1 CBG). Z tego wyszło 1.6g abv. Za namową mireczka wczoraj przepaliłem jedną komorę abv i coś tam porobiło. Dziś pora na jedzenie :D

Równo o 17:00 (w sumie to na pusty żołądek) zjadłem 1 ciastko brownie. Na ciastku było może 0,7-0.8g abv. Ciastko na pół, do środka masło orzechowe. W smaku ogólnie gituwa, naprawdę :D nie czułem smaku suszu. Od razu po ciastku zjadłem rosołek, teraz idę robić indyka i frytasy. Na razie efektów brak, czuje sie tak samo. Może troszkę inaczej, ale obstawiam,że to przemęczenie (Dopiero do domu wróciłem) lub placebo.

Odezwe sie o 19:00 czy sie wczytało. Została mi jeszcze druga kanapka. Tam ejst wiecej suszu + nie był przepalany 2x więc zobaczymy. Jak ta nie porobi to jutro jem następną XD

@Dyspenseria: @microkernel: @Wojtas_elo: @kasperski113: @papaj42: @pernikovy_tatko: @MoFaja: @Metall: @CzerstwaBulka: @Chlejus: @papaj42: @skalpellus: @Hipokryta69: @JuroGM: @Karlovsky:

#narkotykizawszespoko
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chlejus: Nie sądzę, że mega porobi, ale skoro wczoraj przepał abv coś mnie posmyral, a że ponoć w jedzeniu wczytuję się mocniej to obstawiam, że coś posmyra xD

Zobaczę w ogóle jak się wczyta, czy się wczyta, po jakim czasie by też widzieć kiedy mogę dorzucić 2. Normalnie to bym zjadł teraz 2, ale o 23:00 "muszę" wsiąść za kółko to jak porobi to chce by zeszło, jak porobi za mocno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj42: @Chlejus: mogłem koło 15 jeść, ale wtedy auto prowadziłem to nie chciałem ryzykować, że się wczyta za szybko i będzie dupa xD no nic. Zobaczymy co z tego będzie, ale też po tych ciastkach robię "chwilę" detoxu od mj
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtas_elo: @Chlejus: z minuty na minutę jest ciekawiej xd jutro jem pół ciastka bo w tym 2 ciastku jest więcej abv.

Gastro się już włączyło, jem obiad. Na razie bomba jest jak po jednym spaleniu wapo na 200-210 stopniach, ale czuję, że si rozkręci powoli