Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wemnieplywaswiatecznykarp: największy problem to przeciętna bateria, pomimo sporej pojemności przy intensywnym używaniu trzeba ładować dwa razy dziennie, gdzie w przypadku iP13 Pro wystarcza bez problemu na cały dzień. Google musi się w tej kwestii jeszcze sporo nauczyć, ale to ogólnie bolączka Androida i marnego zarządzania energią, Apple tutaj przoduje
  • Odpowiedz
@bavool: telefon od dzisiaj dostępny w sprzedaży, ludzie dopiero je odbierają, a tu już wiadomo, że trzeba dwa razy dziennie ładować?
  • Odpowiedz
@wemnieplywaswiatecznykarp chciałem kupić zwykłą 6ke. Przebolałbym brak 5g i Volte, ale rozmiar mnie trochę odstraszył i jak się okazuje bateria. Czekam aż troszkę powychodzi polskich opinii i może wtedy. A, że boje się trochę IOS to tylko ten android mi zostaje.
  • Odpowiedz
@Boooba: ekspertem nie jestem :D ale ogólnie z plusów na pewno aparat, szybkość, z minusów - jest dosyć ciężki, bateria faktycznie dosyć szybko leci, ale nie ma aż takiej tragedii, nie ma przycisku cofania, trzeba przesuwać palcem po ekranie i czasem mi nie łapie XD jeszcze nie wypróbowałam wszystkich funkcji
  • Odpowiedz