Wpis z mikrobloga

Hej @wykop @a__s @m__b,

Czy istniałaby opcja wprowadzenia tagu "teorie spiskowe" lub podobnego na wzór tagu "polityka", który musiałby być dołączany przy wszelkiej foliarskiej treści? Bardzo pomogłoby to w korzystaniu z serwisu skoro polityka wykopu jest taka, że promowanie tych treści jest jak najbardziej dozwolone, a nawet w wielu przypadkach wspierane przez administrację i moderatorów?

Kotek dla atencji:

Pobierz siRcatcha - Hej @wykop @a_s @m_b,

Czy istniałaby opcja wprowadzenia tagu "teorie s...
źródło: comment_1635422097t8coBd6a5fTnJMeo3x6fYS.jpg
  • 5
@LibertyPrime: tak, podobnie jak w przypadku tagu #polityka. Przecież nikt ci nie broni ustawić sobie taki tag do obserwowanych i być na bierząco z "wolnomyślicielami" bez narażania normalnych użytkowników na przerzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie wiem czy tagi naprawione, bo kurcze u mnie nic nie działa. Nawet ticket o przyznanie osiągnięcia, ktory już był przesłany do działu technicznego kilka razy. Niedługo będzie roczek (
@Morf: ja jużsobie nawet kombinowałem jak zrobić nakładkę w TemperMonkey czy coś, która by dawała taką pieczątkę na trolli i foliarzy. Nie używam listy, mam na niej tylko kilku mędrców ale to w sumie stare pozycje. To trochę nie działa przy tylu multi i "śpiochach" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakże aktualne te moje wybory do dziś: Thorkill, bajlando, komentator, 21chromosommoderatora, sohee, Soultronik, elniks ( ͡°