Wpis z mikrobloga

ktoś może mi streścić w 2 zdaniach o co chodzi z cenami i dostępnością #ps5 ?
Widać jakieś światełko w tunelu? Chciałbym kupić jakoś na początku 2022
  • 14
  • Odpowiedz
@maciekbe
@Marcines
Warto jeszcze dodać że, regularne dropy w elektromarketach (z już i tak zawyżoną ceną) są w większości skupywane przez scalperów, i odrazu wystawiane na portalach aukcyjnych 1000 zł drożej. Kupić PS5 to nie problem, problem jest kupić poniżej 3,5-4k PLN.
  • Odpowiedz
@Koziol_91: akurat w Polsce nie jest tak zle, kupilem tydzien temu zestaw ps5+2pad+GoT director's cut za 3k. Wydaje mi sie, ze takie zestawy troche odstraszaja scalperow, bo musieliby sie meczyc ze sprzedaza jeszcze gry i 2 pada
  • Odpowiedz
@maciekbe: Czemu chcesz zmieniać na ps5 już teraz? Pytam, bo sam mam ps4 i byłem nagrzany żeby kupić szybko ps5. Ale teraz tak się zastanawiam czy jest sens w ogóle kupować już teraz
  • Odpowiedz
@LucaJune: ja jestem fanboyem Gran Turismo i chcę pograć w moją ulubioną gierkę na PS5; wydaje mi się, że na PS4 może być problem. Tak jak pisałem, chcę kupić po nowym roku, ale może poczekam na GT bo pewnie będzie jakiś rzut konsola + gierka
  • Odpowiedz
@Kluska1337: teraz jest tak do dupy bo konsol pewnie przychodziło nieco mniej a zbliża się okres świąteczny więc scalperzy skupują na potęgę. Po nowym roku pewnie wróci do normalności że będzie sporo różnych bundli do wyboru w marketach
  • Odpowiedz