Wpis z mikrobloga

fakt, naprawdę świetnie, że te sankcje/kary/inne bzdety odczują zwykli obywatele, no bo przecież nie władze, którym to wisi i powiewa, bo przecież nawet tego nie odczują, bo hajs na koncie jest i dalej tym folwarkiem zarządzają. A tacy naiwniacy jak Ty się cieszą, że kary za rządy PiS poniosą właśnie oni.


@Rozkoszniaczek: Co to w ogóle za logika, że obywatele mają nie odpowiadać za decyzje rządu? Sam się nie wybrał, a
  • Odpowiedz
fakt, naprawdę świetnie, że te sankcje/kary/inne bzdety odczują zwykli obywatele,


@Rozkoszniaczek: No i dobrze że odczują bo to oni wybrali pis i dalej ich popierają. To kto ma odczuć konsekwencję naszych wyborów? Marsjanie?
  • Odpowiedz
@stjimmy: ja tu fikołka nie widzę. Ktoś próbuje obalić dany rząd, bo mu nie pasuje, a realny koszt tego obalania poniosą zwykli obywatele.
@milvanb: no już bez przesady, nie znoszę PiS, ale takie absurdy też do mnie nie trafiają.
@Tarec: no tak, bo inne partie nie dążą do nepotyzmu i wcale wałów nie robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli matka, to obywatele to najwyraźniej tej
  • Odpowiedz
tacy naiwniacy jak Ty się cieszą, że kary za rządy PiS poniosą właśnie oni.


@Rozkoszniaczek: ja się cieszę jak nam dowlają. Może się ten durny naród obudzi jak nie będzie miał co do gara wsadzić.
  • Odpowiedz
@Moisze: no to słabo, bo ja na przykład na PiS nigdy nie głosowałem, a też zapłacę za te sankcje.
@stjimmy: super, tylko kogo? KO i Hołownię, którzy gdy zaczynała się afera na granicy, wyrównali, a w niektórych sondażach wyprzedzili PiS, więc wyciągnęli jednego oszołoma, który zwyzywał Straż Graniczną od "śmieci", a inny idiota przerzucał paczki z "czekoladą" przez granicę, a inni nawoływali do wpuszczania wszystkich jak leci? I co? Oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozkoszniaczek: no i co z tym zrobisz? Będziesz udawał, że wszystko jest ok? Że reżim wspaniały, bo w tym miesiącu nie zniknął nikogo z rodziny? Tylko dlatego żeby żyć jako tako? Ludzie na Białorusi i tak żarli gruz przed sankcjami. Białoruś to kraj, gdzie ludzie głupie buty na raty kupują a na owoce mogą sobie pozwolić raz w miesiącu. Więc sankcje im już niewiele zmieniają. Więc baćka jedynie co teraz może
  • Odpowiedz
I co? Oni mają przejąć władzę?


@Rozkoszniaczek: to pisz od razu, że jesteś pisowczykiem symetrystą udającym zatroskanego, a nie zawracasz ludziom dupę. To sobie na PSL głosuj albo Porozumienie xD
  • Odpowiedz
@Hrjk: fakt, naprawdę świetnie, że te sankcje/kary/inne bzdety odczują zwykli obywatele, no bo przecież nie władze, którym to wisi i powiewa, bo przecież nawet tego nie odczują, bo hajs na koncie jest i dalej tym folwarkiem zarządzają. A tacy naiwniacy jak Ty się cieszą, że kary za rządy PiS poniosą właśnie oni.


@Rozkoszniaczek chyba nie rozumiesz demokracji, to obywatele odpowiadają za swój rząd bo to oni ich wybrali. No i sory,
  • Odpowiedz
@stjimmy: XDDD tak jestem pisowskim symetrystą, który nigdy na PiS nie głosował :v Po prostu powiedz, że jesteś zwykłym antypisiorem i mógłbyś zagłosować nawet na Hitlera ze Stalinem, aby tylko Kaczor stracił władzę.

Ja jakoś jestem w stanie zrozumieć czemu PiS dalej prowadzi w sondażach mimo tak beznadziejnych rządów, a Ciebie odrobina myślenia najwyraźniej przerasta.
  • Odpowiedz
Ja jakoś jestem w stanie zrozumieć czemu PiS dalej prowadzi w sondażach mimo tak beznadziejnych rządów, a Ciebie odrobina myślenia najwyraźniej przerasta.


@Rozkoszniaczek: tyle, że piszesz jakiś bełkot typowy dla pisowskich botów, powtarzając hasła o nieudolnej opozycji/ i że PiS no może zły ale kto tyle doł dzieciak. Jeszcze to porównanie do Stalina xDDD
To szczekaj dalej o tym i zaciśnij zęby na kolejne podwyżki podatków/ rosnącą inflację kary bo według
  • Odpowiedz
  • 0
no tak, bo inne partie nie dążą do nepotyzmu i wcale wałów nie robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rozkoszniaczek No i od tego pisowskiego symetryzmu trzeba było zacząć zamiast udawać, że no nie popierasz rządu, ale nie tędy droga ¯\_(ツ)_/¯

Pomijam już, że to nie "wałów" dotyczy wyrok TSUE, tylko rozmontowywania demokracji, ale ten proces pewnie też wypierasz. No to nic, trzymaj się tam mocno z podwyżkami (
  • Odpowiedz