Wpis z mikrobloga

@binienda ja również go nie polecam. Znam przypadek osoby która pojechała do niego z kotem potrzebującym natychmiastowej pomocy a szanowny pan doktor kazał szukać innego gabinetu bo on zaraz zamyka.
  • Odpowiedz
@casines: nie mając kompletnie żadnego pomysłu na ratunek dla mojego posokowca wymyślił sobie żeby wysłać próbkę z krwią do laboratorium na południu kraju (za kilka stów) i czekać ponad tydzień na wyniki. Podziękowałem za pomysłowość i już więcej nie wróciłem.
  • Odpowiedz
mnie wlasnie przyjal ze zdychajacym psem gdzie inni weterynarze odprawili mnie z kwitkiem dajac uspienie jako jedyna opcja. Gugala powiedzial "daj mi trzy dni ale nic nie obiecuje". Odebralem psa po tygodniu i zyl jeszcze 6 lat z nami. Dlatetgo zasze bede polecal tego czlowieka. Dla mnie to dr. Dolittle.
  • Odpowiedz
  • 1
@surprisebitches1 też odradzam Chopina. Polecam natomiast Szczecińskie Centrum Weterynarii na Emilii Plater, wcześniej chodziliśmy na Parkową, ale odkąd dr. Agata poszła na swoje i założyła SCW to chodzimy tylko tam ;) na Duńskiej byliśmy raz co prawda tylko po leki, które kot musi brać codziennie, ale wygląda, że jest tam spoko.
  • Odpowiedz