Wpis z mikrobloga

Hej mirki.
Od dawna nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia gry w Wow'a, ale bardziej niż samo grindowanie, wbijanie lvli i wszystkiego innego interesował mnie Lore tego świata. Grając w inne gierki lubiłem odpalić sobie jakiegoś youtubera i po prostu posłuchać różnych historii z tego świata.
Ilość dodatków, linii czasowych i tego wszystkiego mnie jednak przygniatała i grałem tylko w wersji trialowej i szybko zrozumiałem, że w przypadku kupna pełnej wersji i tak zbyt szybko lvluje, aby poznać historie tego świata.

Parę dni temu natknąłem się jednak na ten post

https://www.reddit.com/r/wow/comments/nbdgkh/how_to_play_retail_wow_from_the_beginning_to/?sort=new
#worldofwarcraft
i postanowiłem, że to jest ten moment, aby rozpocząć grę w Wow'a "Na serio". Kupiłem wersję Heroic gdyż w niej znajduje się boost postaci do 50 lvla, który jest wymagany, aby grać tą metodą z postu powyżej ( możliwość korzystania z Chromies time".
Jednak logując się na swoje konto nie widzę nigdzie opcji, aby takowy boost wykorzystać. Ktoś wie o co może chodzić ? Czegoś nie wiem, pomijam ?
Status transakcji Shadowlands oraz abonamentu oznaczony jest jako "Completed".
Pobierz Heidi12 - Hej mirki.
Od dawna nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia gry w Wow'a, ale ba...
źródło: comment_1635344493Bin47RrrEbZZSDqfNa7l4z.jpg
  • 9
@Acri: Boosty powinny być dostępne od razu, to właśnie taka zachęta dla nowych graczy, żeby niemusieć wbijać tego max lvlu,

@Heidi12: Powiedz mi proszę kiedy kupiłeś to? Nie chce wprowadzić w błąd, ale jest szansa, że boost pojawi się z małym opóźnieniem, jeśli kupiłeś wcześniej (wczoraj czy coś) to zostaje napisać ticketa :3
@Heidi12: jak ci zależy na lore to na twoim miejscu zacząłbym od tbc classic a później jak wyjdzie wotlk classic. Poznasz ten świat od początku MMO bo teraz to już jest 20 dodatków i #!$%@? wie o co tam chodzi