Wpis z mikrobloga

Wykopki zazwyczaj j***ą patusów, no chyba, że patus ukradnie tęczową flagę, wtedy nie ma problemu XD. Zresztą tak samo sytuacja z G.F. Ostatnio jak policjant w Polsce zabił typa to chcieli go zlinczować, natomiast w przypadku Floyda nie ma problemu, bo Floyd miał wcześniej wyroki i był naćpany XD

https://www.wykop.pl/link/6335613/czterech-bandytow-ukradlo-teczowa-flage-sedzia-stanal-na-wysokosci-zadania/

#neuropa
AntyKuc - Wykopki zazwyczaj j***ą patusów, no chyba, że patus ukradnie tęczową flagę,...

źródło: comment_1635313549DEJ9yfqeez90Q9FH629tW9.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ziumbalapl Oczywiście że nie oznacza. Ale rozpacz nad śmiercią patusa w momencie jak gdzieś na świecie stawia się obozy koncentracyjne, wywołuje głód w którym umierają dzieci i b--------e szkoły jest najzwyczajniej absurdalny.
  • Odpowiedz
Ale rozpacz nad śmiercią patusa w momencie jak gdzieś na świecie stawia się obozy koncentracyjne, wywołuje głód w którym umierają dzieci i b--------e szkoły jest najzwyczajniej absurdalny.


@Korax: Jasne, że jest. Wykopki jednak największy problem miały z w ogóle przyjęciem do wiadomości winy Chauvina, wtedy był taki skowyt, że szyby pękały, mimo tego, że było wałkowane do porzygu, przytaczane dokumenty patologa sądowego, zeznania świadków (np. policjantów obok), itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@ziumbalapl Akurat to żeby policjanci traktowali normalnie ludzi jest w interesie każdego. Nie chciałbym zginąć jak mi kiedyś cukier spadnie i policjant pomysli że jestem naćpany. Ale płacz świata nad Floydem był dla mnie najzwyczajniej szczytem z------a i hipokryzji. Myślałem sobie że słabo być Jazydzkim dzieckiem które świat ma w dupie a ważniejszy dla niego jest jakiś patus.
  • Odpowiedz
Ale płacz świata nad Floydem był dla mnie najzwyczajniej szczytem zj***nia i hipokryzji.


@Korax: Może dlatego, że nie zdajesz sobie sprawy z rasizmu w USA, także w przypadku wymiaru sprawiedliwości i służb. Pomogę:

Myślałem sobie że słabo być Jazydzkim dzieckiem które świat ma w dupie a ważniejszy dla niego jest jakiś patus.


Dziwne podejście, bo jeden problem nie sprawia, że inny przestaje istnieć.
ziumbalapl - > Ale płacz świata nad Floydem był dla mnie najzwyczajniej szczytem zj**...

źródło: comment_1635338987FeOxpHtkcs3MEfGvfpvu5e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ziumbalapl Nie będę brnął w temat rasizmu w Stanach. Akurat śmierć Floyda moim zdaniem miała tyle wspólnego z rasizmem co tego Polaka którego się w opozycji wspomina. Cała ta afera to przykład jak kierować tłumem i zarządzać obużeniem mas. Jeden patus ważniejszy niż tysiące ginących dzieci. Ważniejszy niż kobiety gwałcone w obozach albo młodzi ludzie walczący o wolność. Taki obraz świata gdzie korporacje zarządzają sumieniem.
  • Odpowiedz
Nie będę brnął w temat rasizmu w Stanach.


@Korax: A powinieneś, żeby rozumieć skąd cała wrzawa - ludzie po prostu widzą, że została przekroczona granica.

Akurat śmierć Floyda moim zdaniem miała tyle wspólnego z rasizmem co tego Polaka którego się w opozycji
  • Odpowiedz
  • 0
@ziumbalapl Zresztą ta sprawa z tym facetem zabitym w Polsce dobrze oddaje różnice w podejściu do sprawy. Zabito jakiegoś chuligana - nikt nie daje j-----a. Żadnych profilowek ani robienia ślimaków. Zabito zwyrola po drugiej stronie oceanu - płacz, tarzanie się bo betonie i BLM u co drugiego lewicowca na profilu.
  • Odpowiedz
Żadnych profilowek ani robienia ślimaków. Zabito zwyrola po drugiej stronie oceanu - płacz, tarzanie się bo betonie i BLM u co drugiego lewicowca na profilu.


@Korax: Nie zauważyłeś przypadkiem, że wzięło się to z systemowego rasizmu i oburzenia ludzi? Białego Sebiksa nic takiego nie dotyka.

Chodzi o rażący brak symetrii i sterowanie tłumem


Tu nie ma żadnej symetrii - trzeba być złośliwym, albo ignorantem, żeby traktować te dwie sprawy jako
  • Odpowiedz
  • 0
@ziumbalapl Co nie dotyka? Śmierć w trakcie interwencji? Jestem utylitarystą i niestety mnie jedyna rzeczą która różni te sytuację jest to że sebix był jednak mniej zdemoralizowany. A życie i płakanie na wydarzenia za oceanem które są nakręcane przez polityków i korporacje w konkretnych celach to szczyt infantylizmu i owczego pędu. Cała ta sytuację wieńczy robienie świętego że zwyrodniałego ćpuna.
  • Odpowiedz
Jestem utylitarystą i niestety mnie jedyna rzeczą która różni te sytuację jest to że sebix był jednak mniej zdemoralizowany.


@Korax: Przecież już tłumaczyłem, że w USA ta sprawa jest dla ludzi wyjątkowo dotkliwa, bo obywatele zdają sobie sprawę z systemowego rasizmu.
  • Odpowiedz