Wpis z mikrobloga

Próbuję zasnąć, więc naturalną koleją rzeczy przypomniało mi się jak za czasów świetności Gadu-Gadu ktoś spoza mojej listy znajomych wysłał mi linka w którego niewiele myśląc kliknęłam i w nowym oknie otworzył mi się gif z typem zapinającym typa z cyckami, bądź laske z fiutem (ciężko mi to było w tamtym momencie zinterpretować, ale raczej shemale) która tym siurem robiła helikopter i co najgorsze przy próbie zamknięcia tego gówna to się zaczynało mnożyć i pojawiało się kilka takich okien i nie dało się tego zatrzymać i jak już cały ekran był #!$%@? tym gównem to oczywiście matka wyczuła, ze to ten idealny moment by wybrać się w odwiedziny do mojego pokoju by skorzystać z kompa, pot już mocno ściekał po dupie, więc szybko wyłączenie wszystkiego stopą na listwie i modlenie się, żeby po włączeniu było jak kiedyś
#heheszki
  • 4
A teraz jeszcze mi się przypomniało, ze kilka lat później będąc już bardziej świadomą osobą, będąc w pełni świadomą tego co to było, co to było za złoto, chciałam się zalogować na gg by odszukać ten link i posłać go dalej osobom których nie cierpię oraz tym których w sumie lubię, dla śmiechów, ale za cholerę nie pamietam swojego numeru 889 i ciul wie co dalej ( ͡° ʖ̯ ͡