Wpis z mikrobloga

Jak ja bym strzelil Wujasowi w gebe za te teksty na koncu do Toma. Jedyna rzecz jaka mozna mu zarzucic to ze nie wypada naturalnie swoimi gestami, mimika i tonem glosu na nagraniach i przez to ludziom nie pasuje bo wyglada sztucznie ale by mowic, ze nikogo nie interesuje, ze nikt sie z nim zadawac nie chce, ze ludzie go unikaja, ze Wujas by go na impreze nie zaprosil, ze kolegowac by sie nie chcial.. no #!$%@?.. to jest mega #!$%@? i wcale nieprawdziwe tylko #!$%@? odklejenie wujasa i jego urojenia.
#friz
  • 12
  • Odpowiedz
@corryand: Ja też, takiego liścia jak Friz Zakolakowi xD sam miałem ten problem, że nie potrafiłem się otworzyć, stałem gdzieś z boku, wycofany itd. i wiem jak jest ciężko samemu się z tym uporać i co chwilę spotykać takich wujasów, którzy wiedzą najlepiej jakim człowiekiem jesteś i kto chce z tobą przebywać, a kto nie... A jak usłyszałem co ten odklejony "menadżer" mówi do Toma to aż mi wszystkie wnętrzności wywróciło.
  • Odpowiedz
@Kacperro93: no te teksty mialy na celu zniszczyc czlowieka, zdolowac, zniszczyc mu samoocene i teksty jak do wrogaz najwiekszego gnoja a Tom nic nikomu nie zrobil, jest mily, normalny. Sam bym sie pewnie z nim kumplowal tylko, ze nie nadaje sie na influ. Moze po jakims kursie aktorstwa i panowania nad mimika i gestami by sie go przyjemnie ogladalo ale poki co widac niezrecznosc i stres u niego i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@corryand: Zgadza się, dzisiaj padło coś takiego "Nie jesteś influencerem, którego szukamy", a czy w takim razie wujas jest odpowiednim jurorem to takiego programu poszukującego influ? Myślę, że taki juror powinien oceniać przede wszystkim styl przed kamerą i pracę w grupie (przyznaję z tym u Toma było ciężko), a nie najeżdżać na psychikę uczestnika i mówić kto ma przyjaciół, a kto nie
  • Odpowiedz
@Kacperro93: no to jest chore.. mialem wiele lat temu taka sytuacje, ze nie chcialem sie z grupa integrowac bo wlasnie byla dla mnie banda debili a mialem swoje 2 grupki w ktorych bylem dusza towarzystwa a w tamtej grupie nie mialem ochoty nawiazywac zadnych blizszych znajomosci i tez uslyszalem, od osoby prowadzacej, ze TO JA JESTEM NIELUBIANY ahahah no sorry ale to ja wybralem na samym poczatku by sie izolowac i
  • Odpowiedz
@corryand: Ogólnie to najbardziej odklejoną osobą w tym programie to Wujas. Przez niego program tylko traci na wartości.
Czy Tom się nadaje na influencera? Zacznijmy od tego, że to nie jest odpowiedz zero-jedynkowa. Jest kilka typów influencerów. Można kręcić g.. kontent pod dzieciaczki tak jak friz, albo coś dla trochę starszej widowni jak na przykład adbuster kiedyś itd. Internet jest duży i znajdzie każdą niszę. Po prostu Tom nie wpisuje się
  • Odpowiedz
@szklarskaporeba: dokladnie, mysle, ze znajdzie sam jakas swoja nisze i tematyke w ktorej bedzie lecial z filmami no ale na projekt Friza sie nie nadaje albo i nadawalby sie ale przy pracy nad gestykulacja z kims doswiadczonym i obeznaniu lepszym z kamera ale na ten moment sie nie nadaje do ich projektu i slusznie ze odpadl ale nie zssluzyl na zadne z tych slow jakie padly od Wujasa.
  • Odpowiedz
@corryand: też bym Toma na imprezę nie zaprosił, tzn nie był by first pickiem, na zasadzie fajnie ze jest fajna osoba, tylko że łącz a nas konwenanse i w sumie jest spoko.

Mam takie wrażenie że wujas powiedział parę słów prawdy, których ten czy inny delikwent inaczej by nie usłyszeli. A dużo ludzi go nie lubi, bo stawiają się w roli osoby która by to usłyszała-bez kontekstu teleturnieju i 2 tygodni-
  • Odpowiedz
@topikPajak: a ja bym Toma zaprosił. To nie były słowa prawdy, tylko subiektywne odczucie 40 letniego boomera, który nomen-omen nie cieszy się jakimś wspaniałym życiem towarzyskim, o rodzinnym nawet nie będę wspominać. Zatem jakie jego dokonania pozwalają mu stawiać się w roli "klasowego fejma"?

Zastanów się czy chailbys współpracować przez dłużej niż tydzień z takim wujkiem lukim? Dla mnie jest to na pewno osoba od której bym uciekał, bo jest toxic.
  • Odpowiedz
@szklarskaporeba: Jezu co zo za argument? Wskaż mi różnice miedzi kimś prawdziwy a jakieś stereotypem z memow, który sobie właśnie spersonifikowalem w sposób dla mnie korzystny xD
Wiem co to za argumenr, wymyślasz sobie, najglubszy możliwy scenariusz, luźno nawiązujący do słów Opa, a potem - jak op się złapie i- z dumą udowadniasz ze on jest glupi. Tak, masz rację, to co napisałeś jest głupie.
A jeżeli.mialbym już wskazywać, to stereotyp
  • Odpowiedz
@szklarskaporeba: tekst jest czytelny, po prostu zabrakło Ci argumentów. Chyba że nie jesteś wstanie zrozumieć że najgłubszy znaczy najgłupszy. W takim wypadku masz rację, ale pasuje do ciebie wersja pisana przez p ;)
  • Odpowiedz