Wpis z mikrobloga

Widze, że na Insta dziewczyny (Nana, Oha, Launo) sukcesywnie usuwają negatywne komentarze. Śmiesznie to wyglada bo po usunięciu tych złych to finalnie zostaje od kilkunastu do maks kilkudziesięciu. Dla porównania u tych bardziej lubianych i nieknujących standardy to około 150-200.

Swoją drogą zawsze mówiło się o hipokryzji uczestnikow w odniesieniu do Wiki, a tu taki cyrk. Nana bez ostrzeżenia zmienia partnera- pomimo obietnic, Przemek zaraz odwali taki numer, że będę w szoku jak wszyscy podejdą ze spokojem do tego, Łukasz tez zmieniał parę właściwie bez ostrzeżenia….o reszcie co już na szczęście odpadła to nie wspominam.
Jak dla mnie ta „stara gwardia” to zbiór hipokrytów i półgłówków. Jak myślałam, że już mi przeszły nerwy z powodu tego linczu jaki spadł na Wiktorię, tak teraz na nowo się denerwuję za tę jawną niesprawiedliwość i podwójne standardy. Jak nic to tej gwardii teraz lincz się należy i szlag mnie trafia, że jakoś wszyscy tak lekko podchodzą do tych wszystkich zagrywek, a Wiktorię gnoili za to że popatrzyła na obcego chłopa o 3 sekundy za długo…
Nosz kuwa jego mać
#hotelparadise
  • 1
@Millady: no tak to jest ,hipokryzja ich ściga i jak widać zawsze krok przed hipokrytkami wredotkami,dobrze mają co robić a może to im w lepetynie zostanie że ,,sranie w banie'' innym nie daje chilu