Wpis z mikrobloga

@kumpek20: 4ah to tak akurat 30min jak piszesz
Dlatego jak nie potrzeba mobilności tylko używa się np w garażu to lepiej sieciowy sprzęt wziąć. Sam taki wole. A baterie mi wszystkie popadały w dawnym sprzęcie i wszystko leży w kartonie w garażu.
  • Odpowiedz
@Vadzior: znalazłem na alii za 43 dolary 8.0 ah. Ciekawe czy warte zachodu. Niestety wynajmuje garaż i nie mam w nim prądu. Tylko dlatego sie zdecydowałem na akumulatorową bo też wolałbym normalnie z sieci mieć.

Teraz doczytałem w komentarzach że to podróby podróbek i mają po 5.0 ah ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kumpek20: No to kiepsko.
Jeszcze jeden tip jest. Tańsza markowa baterię i adapter/przejściówka wydrukowana na drukarce 3d. Może tym sposobem da się coś z ceny urwać.
  • Odpowiedz
@kumpek20: Połasiłem się na zamiennik do milwaukee m12, luźne w gnieździe elektronarzędzia, oryginał 4ah dłużej trzyma niż podróba 6ah. Imo nie warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior
@dzazzio
Tak czy siak taniej wychodzi kupić tą podróbę 8.0ah i mieć te drugie 4.0 ah niż kupować oryginał 4.0ah za sporą kasę. 9.ah oryginał chyba ponad 600 zł kosztuje
  • Odpowiedz
Tak czy siak taniej wychodzi kupić tą podróbę 8.0ah i mieć te drugie 4.0 ah niż kupować oryginał 4.0ah za sporą kasę.


@kumpek20: o ile ta podróba będzie prezentowała poziom co te 4ah... Ale o tym się przekonasz za rok, dwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior kurde nie wiem. Z chęcią bym zwrócił sprzęt ale zwroty tylko jako nowe. Może jak skończę robotę wystawie na olx i się pozbędę i coś innego poszukam
  • Odpowiedz
Ojciec do makity kupił i też kiepsko na tym wyszedł. Niby więcej ah niż oryginał ale była gorsza pod tym względem i szybko zdechała


@Vadzior: U mnie dokładnie to samo. Po paru miesiącach wystarcza na kilkananaście minut pracy, a jak poleży 2 tygodnie naładowana to się właściwie całkiem rozładowuje.
  • Odpowiedz
@Polanin: U mnie z rok była porównywalna z 2x mniejszą oryginalną. Po roku zaczęło dopiero lecieć w dół i później prezentowała sobą z 30% tego co oryginał jeżeli chodzi o czas, a i mocy ubyło. Z tym leżeniem to samo było.
  • Odpowiedz
@kumpek20

Adapter to około 70 zł pod aku z Boscha.
Kwestia cen akumulatorów,te mogą być bardzo duże.
Z zamiennikami mam źle doświadczenia,a na Ali to już wogole-duzo przekładanych oarametrow
  • Odpowiedz