Wpis z mikrobloga

@Pablo_Pablito_Santo_Subito nie doszedlem jednak ale poki co fajnie sie zapowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
róża nie jest mocna ale mam troche zatkany nos, jak wyzdrowieje to cos naskrobie wiecej

poki co duzo jaśminu i lawendy, troche cytrusów ale jak dla mnie te 2 nuty najabrdziej wyczuwalne po jakiejs godzinie od otwarcia, ale nasluchalem sie, ze to bedzie sie pare razy z czasem na skorze i ze niby do
@dyniel:
cytujac ciebie

Dirham. Podobno w pewnym stopniu przypomina Amouage Reflection. Niestety jeszcze nie wiem, jak pachnie Amouage, ale będę starał się to sprawdzić, żeby mieć porównanie. Dirham w każdym bądź razie pachnie bardzo świeżo i elegancko, nigdy bym się nie domyślił, że to Arab. Nie jestem w stanie przy mojej ograniczonej wiedzy porównać go do niczego, ale wąchając w ciemno stawiałbym na Chanel, Diora, Pradę lub Versace.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaraczenMasta: nie mogłem się doszukać podobieństwa do Reflection, za to do Invictusa było dla mnie duże. Nie chcę mi się grzebać w moich komentarzach, pisałem już o którego Invictusa mi chodziło
@dyniel sprawdzam teraz ręka w rękę z różnymi invictusami i muszę przyznać, że faktycznie ma jakiś wspólny pierwiastek z wersją Aqua, może troszeczkę Legend, ale gdybyś mi nie powiedział, to bym się raczej nie domyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)