Wpis z mikrobloga

@Person96: a może odstrzału ? Wpierw muszą być chętni! Żadna giełda nie gwarantuje sukcesu a tym bardziej nie zrobi się z tego druga Solana czy i inny coin co urósł x100
Żadna giełda nie gwarantuje sukcesu a tym bardziej nie zrobi się z tego druga Solana czy i inny coin co urósł x100


@zombine: to sprawdź sobie wystrzały jakie były po wprowadzeniu coinów na binance czy coinbase. W pierwszych minutach boty #!$%@?ą jak głupie. Oczywiście zaraz potem jest mocny dump ale kto ma zarobić ten zarobi.
@WhiskeyIHaze: Oczywiście chodziło mi o 100kkk $*
Cena może się podwoić, potroić, może 5x, 10x w jakimś czasie, albo może spać do 1 centa. Nie ma szans na żadne 100x, nie ma szans na 50x, na 30x też tylko z powodu wejścia na większą giełdę. 100x się robi na shitach z 50k mc, a nie na projekcie o wartości MILIARDA dolarów xd No chyba że trzymasz sobie takiego doge pare lat
@sunnyhaze: tak jak pisałem - nie interesuje mnie ten projekt więc nie wiedziałem jaki ma mcap. 100x tak sobie rzuciłem, plus chyba nie widziałeś co robią boty z tokenami co wchodzą na duże giełdy. Ja nie twierdzę, że ten projekt urośnie o 100x i tam zostanie. urośnie x100 na minutę może dwie i już nigdy tam nie wróci.
Ba ja w ogóle nie twierdzę, że to urośnie bo #!$%@? wie co
@WhiskeyIHaze:
Dzieki Panowie za swoje zdanie jak to sie rozegra, ja też osobiście obstawiam taki wariant, przejrzalem wykresy innych altcoinow i dokladnie tak to sie odbywało, pompa na maxa pozniej dump jeszcze wieksxy niz byl do tej pory, pytanie czy jest szans wstrzelic sie w tak zeby zarobic?
@nastalSwit: 3 miesięczny projekt bez wprowadzonej użyteczności kryptowaluty. Wszystko póki co w planach. Binance raczej nie dodaje do siebie takich coinów.

Również obstawiam KuCoin i to według mnie spowoduje dołek po wejściu na giełdę, a nie wzrosty bo ludzi nastawiali na binance cały czas