Wpis z mikrobloga

Przez to że jest kolejka w #diablo2resurrected i z jakiegoś powodu dalej nie wyrzucają nieaktywnych to sobie włączyłem grę, żeby się ładowała, ja w tym czasie zająłem się innymi rzeczami, a że jak mi się załadowała to już nie miałem czasu, to tak od godzinki moja gra siedzi w czyśccu (i jeszcze z pół sobie posiedzi) i nie gram w nią ani ja, ani nikt inny sobie nie pogra. Normalnie bym wyszedł żeby nie zajmować innym slota, ale nie będę czekał niewiadomo ile, żeby sobie pograć jak już będę miał na to czas. Ciekawe ilu innych graczy tak robi, żeby potem nie stać w kolejce, sztucznie zapychając serwery, bo do tej pory im się nie chciało dodać wyrzucania nieaktywnych graczy, albo o zgrozo zwiększyć moce przerobowe serwerów.
  • 9
@Niebadzsmokiem: slysznie Mirek, nie wychodz. Ja to lubie rano odpalic wejsc bez kolejeczki a cyk o 16 po pracy wskoczyc na zalogowana postac. Na szczescie sie samoczynnie w menu nie #!$%@? wiec moze tak wisiec caly dzien. A to wszystko pokazuje ze ta kolejka jest zle zaimplementowana.
Jak do tego dodamy ze wczoraj streamowal gosc bota ktory latal pindle robic to mamy odpowiedz kto ta kolejke zajmuje. I tylko pewnie crashe