Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem sobie całkiem dobrego kompa, głównie do pracy, ale korzystając z okazji, pograłbym w coś w ramach odskoczni od PS5. Generalnie chodzi mi o strzelanki. Nie przepadam za CS:GO ze względu przez system celowania - "rysowanie" wzorków karabinem. Szukam czegoś w klimacie starego dobrego Call of Duty 2. Zastanawiam się nad Battlefield 1, ale nie wiem, jak tam z populacją graczy. Co polecacie?

#gry #pcmasterrace
  • 9
@NightRock: zobacz czy możesz sobie kupić za 4zł game passa pc/ultimate tam jest też abonament ea play. Wtedy sobie testuj, który Ci się najbardziej podoba i jak będzie za miesiąc czarny piątek to pewnie za parę złotych kupisz lub nawet będą rozdawać. W połowie listopada wychodzi halo infinite (darmowy multiplayer) też warta pozycja zobaczenia i przetestowania.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NightRock: Day of Infamy jest właśnie fpsem starego typu, na source, jest dopracowana pod kątem realistycznych wypowiedzi postaci i daje dużo możliwości, niestety wyludnia się co raz bardziej i jeden pełen serwer (32 sloty) z wieczora to max co wyciśnie. Ale jest szansa że w przyszłości będzie free to play i graczy przybędzie.
@NightRock: 10k osób z samego steama teraz gra w bf1, plus origin jeszcze większa ilość graczy. BF'y długo się trzymają ( oprócz Hardline ) jak chodzi o ilość graczy. Jest też BFV który mi się spodobał bardziej niż 1, aczkolwiek wg mnie nie pobije 3.