Wpis z mikrobloga

@JonasKahnwald Nie słyszałem o takim przypadku a czasami bywam na czacie fortuny. Za to jest kilku gości którzy grają swoim systemem i czasami trafiają jakieś grubsze pieniądze i są z tego znani na strefie. Albo tak jak napisał @PapaSar ostatnio wyszła taka śmieszna akcja że jakiś gość puścił kupon i wygrał 4k a jeden z tych znanych tam typerów Marko skopiował ten kupon i chyba puścił za większą stawkę i zgarnął ponad
@JonasKahnwald jeszcze kiedyś czytałem że Fortuna miala 2 mld zł przychodów rocznie ale to chyba przed pandemią było, więc dla nich wypłacenie takiej wygranej to nic. Raczej nie opłaca im się robić takich fikołków z unikaniem wypłacania kasy bo jakby się to rozeszło po Internecie to by stracili na tym klientów a tak to raz na jakiś czas ktoś trafi większą kasę i jeszcze się tym pochwali to więcej ludzi zacznie obstawiać
@xQcOW: afera była z gościem który opracował sobie jakiś system że zawsze wygrywał, fortuna rozwiesiła w punktach jego zdjęcie z podpisem że to oszust czy coś takiego a gość był chyba jak dobrze pamiętam doktorem matematyki i o to że go oczernili i rozwiesili jego zdjęcia zrobiła się największą afera. Nie wiem jak się sprawa skończyła.