Wpis z mikrobloga

Dobra, jestem po seansie 2 odcinka i... Wow, to serio dało się oglądać.

Poznajemy Hankę która pracuje w barze gdzie regularnie pije Marek, ewidentnie do niej uderza po tym jak jego aktualna dziewczyna nie chciała mu dać zerwać gwinta i kazała czekać do ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stary #!$%@? hiphopowego brata za skręty a brat garniturek zaczyna go szantażować że powie starym że to nie holenderski tytoń tylko gra w zielone.

Do starego przychodzi wspólnik, Tomciu Dedek mówiąc że musi wyjechać na kilka dni i żeby przez ten czas zajął się interesami. Jeszcze tego samego dnia wpada do niego dwóch gangusów którzy karzą mu zapłacić 200 koła długu wspólnika, który jak się dowiadujemy uciekł.

Lucyfer, znaczy Lucjan spotyka starego Łagodę w banku czy coś. Chwilę gadają, Łagoda chce go podrzucić na chawirę ale Lucek woli PeKaeSa.

Koroniewska za to po gadce z młodym Łagodą ma plany na gospodarkę o których nie mówi dokładnie. Mareczek lekko #!$%@? bo chyba chciałby przejąć gospodarkę po starych.

Sędzina idzie z synem na hambuksy i #!$%@? coś że kiedyś tego nie było i że ona nie będzie tego jadła. Ewidentnie PRL z niej nie wyszedł i tęskni za czasami gdy łyżkę musztardy popijało się octem. Za to jakiś ziomek sędzia Gonera który ją wyrywa zaczyna z Norbim gadkę o Star Warsach, hambuksach i przechodzą prawie że na ty, ale sędzina spina dupę że jest od niego o 40 lat starszy i #!$%@?, nie można mieć kumpli 40 lat starszych.

BTW tutaj Robercik Gonera pokazuje ten przeskok o którym wcześniej pisałem, pewnie często będę robić takie porównania w komentarzach.

#mjakcostam #seriale #mjakmilosc
michalxd21 - Dobra, jestem po seansie 2 odcinka i... Wow, to serio dało się oglądać.
...

źródło: comment_1635150538q6WkoakVCPQ5zPG98KH0Ov.jpg

Pobierz
  • 6