Wpis z mikrobloga

Może chłop nie wie, że homoseksualizm nie jest uznawany za zaburzenie od kilkudziesięciu lat xddd


@ziumbalapl: Nieprawda, homoseksualizm jest uznawany za zaburzenie do dziś. Np. przeze mnie.
  • Odpowiedz
@rzep: to do Choroszczy do leczenia głowy, a nie przyrodzenie obcinać, jak ktoś w wariatkowie jest Napoleonem to nikt mu nie szyję munduru i nie zbiera na armię, popierając jego wspaabile działanie tylko leczy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bomfastic: jakbym był laską to wolałbym żeby już by mnie zdradził z młodszą laska, to jest chamskie, ale zrozumiałe przynajmniej. A nie żyć pół życia w kłamstwie z jakimś obrzydliwym transem.
  • Odpowiedz
Nieprawda, homoseksualizm jest uznawany za zaburzenie do dziś. Np. przeze mnie.


@Quester: Masz jakieś badania na ten temat? Jeśli nie, to mogę się jedynie zaśmiać pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to do Choroszczy do leczenia głowy, a nie przyrodzenie obcinać, jak ktoś w wariatkowie jest Napoleonem to nikt mu nie szyję munduru i nie zbiera na armię, popierając jego wspaabile działanie tylko leczy.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sindram: Wysyłasz kogoś do lekarza, skoro lekarze jasno się wypowiadają, że transseksualizm nie jest chorobą i najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym jest zmiana płci na tą zgodną z mózgiem?
  • Odpowiedz
@rzep:

zmiana płci


Swoją drogą to dzisiaj używa się raczej określenia korekta płci niż zmiana płci

Słowo zmiana sugeruje zmianę między jedną opcją a drugą, a procesowi korekty płci są poddawane osoby, które trwale odczuwają przynależność do konkretnej płci, mając przypisaną tą niezgodną ze swoim poczuciem.


Sam termin zmiana płci jest też niepoprawny mówiąc medycznie (ale nie dam sobie ręki uciąć za to twierdzenie...)

W języku angielskim jest to nieco mniej
  • Odpowiedz
Wysyłasz kogoś do lekarza, skoro lekarze jasno się wypowiadają, że transseksualizm nie jest chorobą


@rzep: Lekarze również jasno sie wypowiadają, że transseksualizm jest chorobą.

najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym jest zmiana płci na tą zgodną z mózgiem?


@rzep: A jak nazywa sie ktoś mogący pomóc przy takiej procedurze? Hmm...
  • Odpowiedz
Lekarze również jasno sie wypowiadają, że transseksualizm jest chorobą.


@Quester: Nie jest.

A jak nazywa sie ktoś mogący pomóc przy takiej procedurze? Hmm...


No lekarz. I ty chcesz, żeby Ci ludzie szli do lekarzy, tylko właśnie lekarze mają kompletnie inne poglądy na to od Ciebie i robią dokładnie to, czego ty mówisz, by nie robić.
  • Odpowiedz