Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kto #!$%@? wymyślił 3 miesięczny okres wypowiedzenia? Pracuję w januszexie 3,5 roku. Byłem pewny że będzie to miesiąc. I co? I #!$%@?. Jak powiedziałem januszowi, że chce sie zwolnić i czy jest szansa na porozumienie stron to mnie wyśmiał i powiedział, że "jeszcze się trochę pomęczymy..." Do końca stycznia muszę tu robić...
#depresja #przegryw #magazynier

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61758ece1cf2db000bbe2458
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 32
@BananowyKrol: tylko raz mi się zdarzyło iść po same zwolnienie, dawno temu, to normalnie powiedziałem o co chodzi i dostałem :D Ale znałem tego lekarza już z normalnych wizyt i wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać.
Ale tak z opowieści to raczej ludzie nie mówią wprost, ale wyraźnie dają do zrozumienia o co chodzi, wiesz np. oj panie dokturze w tym januszeksie to mnie tak plecy bolom, że już nie wyczymie
PolnyRozbójnik: @ToksycznySocjopata: na wypalenie łatwo jest dostać L4, znajomy tak robił ściemniał rodzinnej, że ma jakies stany lekowe od stresu w pracy, kołatanie serca i te sprawy, miesiąc L4 dostawał z miejsca
@BananowyKrol: no niestety w luxmedzie nie chcą za bardzo wypisywać zwolnien. Chodzłem dwa razy z mocnym przeziebieniem, jeden typ kazał wziąć paracetamol i normalnie iść do roboty bez marudzenia, druga babka z wielka łaską wypisała mi zwolnienie
@BananowyKrol: z doświadczenia mojego i znajomych to w luxmedzie nie chcą nawet wypisywać skierowań do specjalistów i udają, że nie mają takiego prawa XD To chyba polityka firmy każe im tak kłamać, bo za często o tym słyszałem, żeby za każdym razem chodziło o lekarza dzbana
@BananowyKrol: dlatego jestem zdania, że tak im każą. Wszyscy zawsze używają tego samego argumentu, że oni prywatnie przyjmując nie mogą wystawić skierowania na NFZ. Co ciekawe, jeżeli Luxmed oferuje jakieś badanie/konsultacje to na to bez problemu wystawiają skierowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)