Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was posiada jakiegoś tv sticka? Np xiaomi mi stick, amazon fire stick czy google chromecast i mógłby wypowiedzieć się czy jesteście z nich zadowoleni? Najbardziej zależałoby mi na: netflix, amazon prime, hbo, youtube (najlepiej możliwa do zainstalowania wersja bez reklam) oraz twitch tv.
#xiaomi #amazon #chromecast #hbogo #twitch
  • 8
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@nbzwdsdzbcps: mam mistick i canal+ działa git, Amazon prime też bez większych zastrzeżeń, apka hbo na android tv jest #!$%@? ale filmy odtwarza, spiracone yt (Smart tube next) działa zajebiście. Netflix nie testowałem a twitch to nawet nie wiem co to xD
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was posiada jakiegoś tv sticka? Np xiaomi mi stick, amazon fire stick czy google chromecast i mógłby wypowiedzieć się czy jesteście z nich zadowoleni? Najbardziej zależałoby mi na: netflix, amazon prime, hbo, youtube (najlepiej możliwa do zainstalowania wersja bez reklam) oraz twitch tv.


@nbzwdsdzbcps: mam chromcast. Uzywany niemal codziennie. Dziala bezproblemowo. Jestem zadowolony tak z dzialania jak i z integracji z android i google home. Sam chromecast
  • Odpowiedz