Wpis z mikrobloga

Właśnie dobiegł do końca ostatni wyścig W Series - serii towarzyszącej weekendom F1, no i cóż... Myślę, że o żadnych zaskoczeniach nie może być mowy. Jamie Chadwick zdominowała ostatnie dwa wyścigi i zgarnęła tytuł z bezpieczną przewagą 27 punktów nad drugą Alice Powell. Podium uzupełniła Emma Kimilainen. Obecnie Chadwick posiada 26 punktów do superlicencji, co pozwoliłoby jej uczestniczyć w wyścigach Formuły E. Pełna klasyfikacja poniżej.
#f1 #wseries #f123 #wyscigi
jedlin12 - Właśnie dobiegł do końca ostatni wyścig W Series - serii towarzyszącej wee...

źródło: comment_1635094991M4zdSmZQS9PfYBjMoqmH1a.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedlin12: > Obecnie Chadwick posiada 26 punktów do superlicencji

Pozwala jej to także pojechać w FP1 F1 patrząc na to że w przyszył roku takie jazdy będą obowiązkowe, myśle ze Willams ze względów wizerunkowych wystawi ją chociaż raz
  • Odpowiedz
@Piotr_Rupik: Myślę, że z jej perspektywy najlepiej byłoby się zadekować w Formule E i uniknąć bolesnej konfrontacji, bo może być różnie. FREC rok temu poszło jej gównianie będąc sekundę za każdym kierowcą z Premy (Petcofem, Olivierem Rasmussenem i Arthurem Leclerciem), z drugiej strony w Azjatyckiej F3 kilka miechów temu dawała radę z Mazepinem i Pietro Fitipadlim więc nie wiem co sądzić.
  • Odpowiedz
@TiDiEj: zocha to cyckami swieci ma insta, niech lepiej zagra w jakims filmie( ͡° ͜ʖ ͡°) niemcy maja dobrą branze filmową nawet Dc kiedys mowil ze uczyl sie z ich filmow niemieckiego i schumacher sie smial xd
  • Odpowiedz
@TiDiEj: Chadwick to chociaż ma jakieś tytuły na koncie. Zosia to zasłynęła głównie ze skoszeniem budki dzennikarskiej w Macau
@JuzefCynamon: Czyżbyś miał na myśli coś z repertuaru Verlag Teresa Orlowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
jedlin12 - @TiDiEj: Chadwick to chociaż ma jakieś tytuły na koncie. Zosia to zasłynęł...
  • Odpowiedz