Wpis z mikrobloga

@sSpoko: dajcie już z tym spokój, pozwólcie mu wrócić do zdrowia. po #!$%@? sie pytać co 15 minut co z chłopem, skoro nie ma żadnego komunikatu to znaczy że jest coraz lepiej, widze że niektórzy są jak hieny i czekają tylko na info że zmarł. Kpina !
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: na razie mogę ustalić, że Ty masz problemy z myśleniem... oczekuję po prostu wieści od kogoś kto to śledzi na bieżąco... nie masz nic ciekawego do powiedzenia to #!$%@?
  • Odpowiedz
@elperson: Bonus ma problemy z logicznym myśleniem, z kontrolowaniem emocji co wielokrotnie już udowadniał, zobacz w jakim był stanie jak publikował swoje story, może źle usłyszał, może coś poprzekręcał...
  • Odpowiedz
@elperson: to teraz pomysl logicznie, dwa procent to strasznie mało, statystycznie dwa procent szansy na przeżycie to tak jakby już umarł, to wydarzyło się 48 godzin temu czyli już powinien nie żyć czyli już powinien być jakiś komunikat, skoro nie ma komunikatu to znaczy że albo Bonus cos #!$%@?ł albo Waluś jest nieśmiertelny, pozatym aby uzyskać takie informacje o stanie zdrowia pacjenta trzeba być członkiem rodziny. Z tego co wiem
  • Odpowiedz
już powinien nie żyć


@Fajlip1111: jest podtrzymywany przez aparature, ma 2% szans że z tego wyjdzie / nie zostanie brokułem. Lekarze to też ludzie, nie powiedzą bliskim / rodzinie po kilku godzinach że typa już nie ma.

  • Odpowiedz
@Fajlip1111
Jeżeli jest w śpiączce farmakologicznej po takim urazie mózgu to znaczy, że będą lub już sprawdzają czy nie nastąpiła śmierć mózgu. Potem czekają kilka dni, zbiera się komisja i orzekają czy pacjent żyje czy nie.
  • Odpowiedz