Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, nie bardzo wiem gdzie mógłbym znaleźć takie archiwalne perełki, a WebArchive nie trybi pod tym kątem, dlatego zapytam tutaj.
Chodzi mi konkretnie o pewien filmik z usuniętej części forum Insomnia.pl (gimby nie znajo). Otóż filmik wstawiony był w temacie o Upadku koksów przez użytkownika Kulesze (bohena) dn. 18 października 2011 o godz. 20:32. Link do tego (niedziałającego już) filmiku, to: http://www.youtube.com/v/Dj4DAUw3Ixs , a dotyczył wizji Europy w 2029 (cytaty m.in.: "W Europie już prawie nikt nie ćwiczy"; "Dzieci szerokie w barach są zabijane").

Czy ktoś ma zachowanego takiego starego klasyka? Obsypię SOGami :D

Tyle historii ktoś wyrzucił do kosza...

Jeśli jest tu ktoś z Insomni/KFD (Komputerowego Forum Dyskusyjnego - też skasowanego), to pozdro! %-)

#insomnia
#mirkokoksy
#nostalgia
#rip
niepamietamhasla - Panowie i Panie, nie bardzo wiem gdzie mógłbym znaleźć takie archi...

źródło: comment_16350920931flw4uGtuoejWM2jrfakOA.jpg

Pobierz
  • 6
@Tino: Tjaa, MaTEO i naprawa %-) Standardem była u niego odpowiedź, że w poniedziałek będzie zrobione :D
Już jakiś czas temu zaorał wszystkie fora poza SFD (które nota bene wygląda teraz, jak jedna wielka reklama %-)), ale za to wszedł na giełdę i teraz jest SFD S.A. Z takich znajomych nicków, to widzę tam Banana jeszcze urzędującego, chociaż nie przeglądałem za dokładnie, więc może kogoś jeszcze by się dało znaleźć.
Insomnia