Wpis z mikrobloga

Skejtomirki, jakich łożysk używacie i czy ewentualnie da się je jakoś stunować jakimś mazidłem?

Mam deskę z decathlonu, kupiłem drugą, używaną po taniości ale z zajechanymi łożyskami. Poszperałem w necie i kupiłem łożyska marki mini-logo, które według różnych źródeł opłacają się w kategorii cena/jakość. Stety-niestety, okazało się że te stockowe-decathlonowe, które mają już z pół roku lepiej się kręcą od nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuć, że muszę włożyć więcej siły, aby przejechać ten sam dystans. Także, nie polecam.

#deskorolka
frow - Skejtomirki, jakich łożysk używacie i czy ewentualnie da się je jakoś stunować...

źródło: comment_1635085032UbBehpTHaqyjA8kezYkzPD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
najlepiej będą kręciły się ABEC-9 wzwyż


@NaopaK: nieprawda, ABEC to taki indeks który tak naprawdę jest nieistotny przy deskorolce, tutaj trzeba po prostu się sugerować które łożyska są jakościowo dobre

@frow: ogólnie mini logo będą ok, to też może być kwestia tego, że muszą się wyrobić i wtedy będą lepiej się kręcić, jak chcesz coś lepszego to bones reds możesz kupić
  • Odpowiedz
@Smilu: tak, mam nadzieję że się jeszcze dotrą. Kręcą się bez oporów, więc nie ma jakiejś wady. Po prostu myślałem, że dedykowane łożyska będą relatywnie dużo lepsze od stokowych, gdzie zakładałem że montują najtańsze gówno :P

Następnym razem dołożę do bonesów red, bo widzę że nie ma co na tym oszczędzać.
  • Odpowiedz