Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@gyrosik widzę dupka piecze za wywalony hajs w błoto xD Trudno mi ocenić galę bo przestałem ksw oglądać daaawno temu. Jeżeli wypromowali tą walkę najbardziej i cała otoczka była tylko wokół niej to tak się dzieje. Ale zawsze pojawi się ameba, która będzie wyzywać innych bo wyśmieją innych za wspieranie takiego gówna xD Płacą Ci za bronienie tego? 50 groszy za wpis? Hahahaha nie rozmnażaj się essa.
  • Odpowiedz
@Pavelow:
Skoro NIE OGLĄDAŁEŚ całego 4,5 godzinnego eventu, to jakim prawem oceniasz?
No sory ale niech cie ch... strzeli, bo widać że zwykły toxic jesteś i pajac internetowy. Ale właśnie jedyne co możesz to sobie naciumciać w klawiaturke :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pesadelo tak ta gala jest gównem. Nie ma dla mnie nic co przyciągnęłoby mnie do oglądania tego. Ksw to gala dla Januszy. Super bo polskie WOOOOO XD Naprawdę świetne zestawienie tej walki Pudziana. Chłop bez doświadczenia w mma dostaje weterana, a zestawienie jest epickie tylko dla tego, że Senegalczyk jest duży xD i wy to kupujecie... Teraz czeka was odgrzewany kotlet w roli Pudziana, albo mameda bo to są jedyne nazwiska którego
  • Odpowiedz
@Pavelow: Skoro nie znasz w KSW nikogo poza Pudzianem i Mamedem to Ty jesteś Januszem i właśnie nie jesteś ich targetem jako odbiorca.
Parnasse, Soldić, Grzebyk, Rutkowski, Narkun, De Fries, Kaczmarczyk, Krakowiak, Pawlak, Musaev, Pietrzak, Ruchała, Torres, Szymański, Stosić, Kęsik, Przybysz, Bartosiński, Ziółkowski, Mańkowski itd.

Dalej tam jest masa dobrych zawodników którzy potrafią sie bić, ale jak mówie, odbiorca musi być sportowy a nie kanapowy. Masa dziennikarzy oceniła wczorajszą gale jako
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pesadelo no i właśnie o tym pisałem xD nie rozumiesz tego co pisze. Sam sobie dodajesz słowa i tworzysz opinie. Dlatego rozmowa z takim idiotą po prostu nie ma sensu. Zgłoś się do kawula może Ci odpali trochę groszy za obronę jego gali w internecie xD
  • Odpowiedz
@Pesadelo: no jeden z największych problemów ze schodzi na psy.
Coraz nudniejsze te walki, często ci sami zawodnicy, no i rozciąganie gali, 4,5 godziny na 9 walk ? Można było się spokojnie uwiniać w trzy bez żadnej starty dla widowiska
  • Odpowiedz
@Pavelow: Mówisz że Pudzian i Mamed to jedyne nazwiska które przyciągają, to wymieniłem kilkanaście mocnych sportowo gości. Ale że ich nie znasz jako janusz to już twój problem, nie oglądasz to zamknij ryj i tego sie trzymajmy :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pesadelo znalazł się wielki fan sportu który nie rozumie jak to działa xD a ufc obejrzy tylko jak walczy Janek i najlepiej zgodnie z naszą strefą czasową xD Jesteś tak głupi i zaślepiony, że nie rozumiesz nawet jak działa ich sposób promocji marki, a ty piszesz o jakiś kolesiach co zna garstka xD jeszcze wyjedź mi z tekstem, że juras to świetny komentator xD wspieraj dalej polską januszerke z klapkami na oczach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pesadelo widać, że prawda boli skoro lecą wyzwiska z cenzurą xDD nawet nie potrafiłeś dobrze odpowiedzieć na jakikolwiek argument. I tak jak myślałem, że czytanie ze zrozumieniem to za dużo dla ciebie. Niech Ci będzie ksw to świetna gala najlepsza w Europie i nikt nie oglądał tego tylko dla Pudziana xDDD
  • Odpowiedz