Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Destylatornia: No tak oczywiście, ze zostanie bo Pan Destylatornia powiedział, że tak będzie.
Nie rozumiem, jak można być w stanie takiego głębokiego wyparcia i nawet nie próbować zrozumieć, jak coś działa.
  • Odpowiedz
@Nort:
Olej tego trolla. Wygłupił się ale będzie iść w zaparte żeby jego było ostatnie słowo. Przeciętnie raz w tygodniu jest podobna jałowa dyskusja na mirko. To się jeszcze godzinami może ciągnąc.
  • Odpowiedz
  • 1
@vateras131 Masz coś merytorycznego do dodania? Czy przerwalem ci w liczeniu głosów?

@Nort pomogę ci

Zgodnie z art. 482 par 3 Kodeksu wyborczego, jeśli ten jedyny kandydat nie uzyska więcej niż połowy ważnie oddanych głosów, wybór wójta odbywa się w sposób pośredni. Dokonuje go rada gminy bezwzględną większością głosów ustawowego składu rady w głosowaniu tajnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@zapomnialemhaslo To co przytoczylem też nie jest mi kodeksem wyborczym pkw. Ale zasady pozostają takie same. Oczywiście, nie mam tez wątpliwości co by się wydarzyło gdyby Tusk dostał nawet 99,99 głosów na "nie". Jestem zupełnie spokojny, że p.o. przewodniczącego Tusk, przekazały władze na ręce nowego przewodniczącego Tuska. Święto demokracji normalnie xD
  • Odpowiedz
@Destylatornia:
Cofnijmy się kilka miesięcy do lipca 2021:

Delegaci, którzy zebrali się na Kongresie Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli głosowania m.in. nad wyborem szefa partii. Jedynym zgłoszonym kandydatem jest obecny prezes partii Jarosław Kaczyński - wynika z informacji przekazanych przez uczestników posiedzenia.
  • Odpowiedz