Wpis z mikrobloga

@Destylatornia: Przecież nawet widać, że dolne "TAK" jest pod innym kątem względem sąsiedniego kwadratu niż górne XDDD Niech Was poślą na kurs fotoszopka, bo słabo.
Zresztą @adibor wskazał, że jeszcze coś Ci się nie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co wydasz te ciężko zarobione 60 groszy?
  • Odpowiedz
  • 0
@1Ameredhel1 No to czekam, cały czas czekam na zdjęcie prawdziwej karty do głosowania. Najlepiej takiej na której będą kontrkandydaci, mogą być nawet pod kątem xD O moje 60groszy się nie martw, policz swoje od Giertycha. Może ci jutro na bułkę wystarczy, chociaż jak zobaczy te żałosne pierdy to może ci jeszcze potrąci z następnych xDD
  • Odpowiedz
@Destylatornia: Typie, przejrzyj swój profil XD Ale zgodnie z teorią podkowy, od miłości do nienawiści jest całkiem niedaleko, także uważałbym żebyś się nie obudził z pobrudzoną pościelą po snach z Tuskiem i Sikorskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@1Ameredhel1 Po o mam przeglądać swój profil? Doskonale wiem co na nim jest, nie jestem tak mało bystry jak ty. Swoimi sennymi marzeniami i doświadczeniami z sypialni się nie chwal. Często musisz zmieniać pościel xD
  • Odpowiedz
@Destylatornia: I zmiana tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety, nie trzeba być partyjnym pieskiem żeby wyrazić swoją opinię i stwierdzić fałszywkę, ale niestety ubeccy rodzice może Ci takiej wiedzy nie przekazali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Destylatornia: Ehh czyli kolejna kompromitacja pisowskiego szczekadła

przerób zdjęcie

aaaaa brak demokracji, a w pisie to już reżim

ale typie, przerobiłeś zdjęcie, to fejk

wszystko jest prawidziwe, patrz, nawet wrzucę
  • Odpowiedz
@Destylatornia: Ale Ty jesteś głupi, a na dodatek udajesz, że tak właśnie wszystko miało być XD poza tym ciekawe, że masz niemiecką klawiaturę dodaną, widać ten Tusk Wam taki popłoch zrobił w centrali, że aż rozszerzyli Wam pakiet XDDD
  • Odpowiedz