Wpis z mikrobloga

Byłem nastawiony negatywnie po trailerze GTA Definitive Edition, ale teraz stwierdzam, ze w sumie postawienie na komiksową stylistykę z eleganckim oświetleniem, odbiciami i cieniami to może być strzał w dziesiątkę szczególnie biorąc pod uwagę zmiany w gameplay gdzie strzelanie i sterowanie pojazdami bedzie jak to w GTA V. Przyklad w filmiku ponizej jak to moze wygladac #gta #gtasa #gtaonline #gta5 #gtav #gry #playstation #ps4 #xbox #xboxone #xboxseriesx #ps5 #pcmasterrace
wklebachdymu - Byłem nastawiony negatywnie po trailerze GTA Definitive Edition, ale t...
  • 10
@wklebachdymu: według mnie porażka i to duża. A zachwycać się ludzie będą na youtube tylko po to żeby dostać za darmo gry do testów czy innych promocji. Kotlety były dobre jak na tamte czasy, ale odgrzane po takim czasie to już nie to. Świetność tych gier była przede wszystkim dlatego że były pierwszymi w tamtych czasach, były ikoną otwartego świata, do tego świetny soundtrack.
@ciasteczkowy_otwur: dokladnie to samo myślalem jeszcze wczoraj gdy opadał kurz po wjezdzie trailera, ale pozniej zobaczylem ten filmik powyzej i dodanie cieni, oswietlenia, efektow pogodowych, odbic w połączeniu ze sterowaniem, ruchami kamery i strzelaniem jakie znamy z gta v moze byc bardzo dobrym odgrzaniem kotleta. Ja bym jeszcze chcial zeby te mapy z trylogii polaczyli i dali do Online to bylaby sieczka mozna by kupowac nowe nieruchomosci i nowe biznesy, ale
@wklebachdymu: Ja tam jestem zadowolony - kupiłem kiedyś Vice City na PS4 i o ile grafika była dla mnie akceptowalna i nie zwracałem na nią uwagi, to gameplay był tragicznie archaiczny, przez co aż nie chciało się grać. Jak to poprawią to będzie cacy, żeby sobie te gry odświeżyć. Jak cena kolekcji spadnie do 120-150 zł, bo tyle moim zdaniem takie starocie w pakiecie są warte. 270 zł to jednak przegięcie.
@pmub: w wersji pudełkowej stawiam, że znacznie szybciej. Z resztą nawet cyfrowe na poświątecznych wyprzedażach będą pewnie chodzić już z jakimiś obniżkami.