Wpis z mikrobloga

@Tonari_Totoro: najgorsze jest to, że przez te fotki coraz bardziej zaczyna mi się podobać ten samochód. Więc jak kupisz i też będziesz spamował fotkami, to idę do sądu żeby odebrali mi prawa do zarządzania swoim majątkiem( )
@Tonari_Totoro: o kurde. ciekawe czy potwierdzisz opinie innych, że to nie jest najlepsze auto. niech służy. i dawaj więcej relacji z użytkowania. ile można na necie czytać tylko o patrolach ;)
@ImeNs: to klekot a nie osławione 1.8 benzyna gdzie głowice padają z powodu błędów konstrukcji, kupiłem bo spotkałem chlopa z Siemianowic Śląskich w Frelanderze na jednej hałdzie i szedł jak dzik w kartofle na większych oponach. Był nim nawet na kilku rajdach.
Podstawowe założenie to nie oczekiwać ze działa otwieranie drzwi, centray w kazdych drzwiach i abs/esp i jedzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@ImeNs: opis tego Landka o którym pisze @Tonari_Totoro "Podstawowe założenie to nie oczekiwać ze działa otwieranie drzwi, centray w kazdych drzwiach i abs/esp i jedzie" skróciłbym do "Podstawowe założenie to nie oczekiwać" i wtedy idealnie pasuje do Nivy. Jeśli się z tym pogodzisz to możesz w pełni świadomie kupić ten wspaniały wybryk radzieckich inżynierów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BratProgramisty: Jak ci zbrzydnie możemy się zamienić na tydzień, ty się ponownie zrazisz do LR a ja ponownie zrażę się do Łady i później napędzani nienawiścią do tego gówna każde z nas zacznie się rozglądać za innym ulepem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@BratProgramisty: poźniej buchanka, albo jakiś chiński wynalazek. Latał ostatnio klon Land Cruisera za 8k po OLX, kusiło mnie jak cholera żeby to kupić, zmienić opony i humanitarnie dobić w kwartał.
Jeszcze przejechałem się Tatą Safari i w szoku jestem bo auto było w pytę, 2006r z nalotem 190k z IT, byłbym go kupił gdyby nie sprzedający który go zapuścił
@Tonari_Totoro: ja prawie pojechałem do Białegostoka (z Krakowa rzecz jasna) po UAZa na mostach od K160 i silnikiem z Mercedesa 3.0d (ten stary bez turbo). Chcieli za to 5k, podobno jeździło. Niestety to była środa a ja dopiero mogłem w niedziele i oczywiście ktoś go kupił. A chciałem tym wracać na kołach :/
@BratProgramisty: jeszcze oglądałem pickupa TATA Xenon był ekstra i bym był go kupił ale nie zostawiłem zaliczki bo chciałem jeszcze zobaczyć sorento i i auto poszło tego samego dnia.
Jak rozwale freelandera kupię sobie tate xenon dla funu
@BratProgramisty: @Tonari_Totoro: czuję się tu jak na grupie wsparcia. Tylko na takiej wypaczonej grupie. Gdzie zasmiast zwalczyć chorobę to się ją pogłębia. A już myslalem że tylko ja jestem taki jebniety i głupio trwonię kasę na jeszcze głupsze auta(ʘʘ)